You are currently viewing Kupno czepka kuchennego

Kupno czepka kuchennego

 

Jestem uczniem technikum gastronomicznego. Bardzo lubię swoją szkołę, ponieważ w sposób praktyczny przygotowuje mnie ona do zawodu kucharza. Doskonale pamiętam, jak bardzo podekscytowany byłem, kiedy okazało się, że zostałem do niej przyjęty. Pamiętam również zakup swojego pierwszego czepka gastronomicznego. Do dziś go posiadam na pamiątkę.

Zakup czepka gastronomicznego na praktyki

czepek gastronomicznyKiedy otrzymałem wiadomość z technikum gastronomicznego, że zostałem do niego przyjęty, bardzo się cieszyłem. Moi rodzice byli również bardzo zadowoleni. Są oni restauratorami i marzą o tym, bym w przyszłości był kucharzem w ich restauracji. Wiem, że przede mną długa droga, by osiągnąć ten cel, jednak zdaję sobie sprawę, z tego, że jest to cel jak najbardziej realny. Byłem tak zafascynowany, że nie mogłem doczekać się pierwszych praktycznych zajęć. Aby w nich uczestniczyć, musiałem posiadać czepek gastronomiczny. Kupiłem go w jednym ze sklepów branżowych, w których kupowało się również bluzy kucharskie. Polecili mi go rodzice, ponieważ sami często kupują w nim różne akcesoria swoim pracownikom. Z korzystania z czepka byłem bardzo zadowolony. Po jakimś czasie rzecz jasna musiałem go wymienić na nowy z powodów higienicznych. Zachowałem go sobie jednak na dnie szuflady na pamiątkę. Chciałem mieć na zawsze przedmiot, od którego tak naprawdę rozpocząłem naukę gotowania. Jestem bowiem bardzo sentymentalną osobą.

Teraz kiedy powoli kończę już naukę w technikum gastronomicznym, jestem bardzo zadowolony z wyboru szkoły. W trudniejszych chwilach zaglądałem do swojej szuflady, w której trzymam swój pierwszy czepek gastronomiczny. Gdy na niego spoglądałem, od razu wracały mi siły i chęć do dalszej nauki. Bardzo się cieszę, że wytrwałem i będę kontynuował swoją karierę w branży gastronomicznej.