You are currently viewing Szybkie usuwanie pluskiew

Szybkie usuwanie pluskiew

Firmy dezynsekcyjne z Krakowa uchodzą za jedne z najlepszych w branży. To zasługa rzetelnie i profesjonalnie prowadzonych prac i usług na terenie całego województwa. Bowiem z ich doświadczenia i umiejętności nie korzystają tylko klienci indywidualni, ale biznesowi, jak również jednostki samorządu terytorialnego, czy też instytucje publiczne. 

Ile kosztuje usunięcie pluskiew? 

usuwanie pluskiew krakówNajtrudniej walczy się z owadami, które są małe, gdyż potrafią się wcisnąć w najdrobniejsze zakamarki. Najczęściej zauważamy je dopiero wtedy, gdy jest zbyt późno, czyli wtedy, kiedy insektów jest tak dużo, iż spotykamy je na co dzień. Przykładem owada, który pasuje do tego opisu jak ulał, są pluskwy. Bowiem potrafią one być dla nas całkowicie niewidoczne, a jedynym śladem ich obecności mogą okazać się ślady ugryzień na naszym ciele. To owady pasożytnicze, co oznacza, że ich pożywieniem jest krew, w tym przypadku nasza krew. Jednak w przypadku tych owadów, nie gryzą nas jedynie samice, ale i samce, które często są bardzo agresywne. Ugryzienia pluskiew są bardzo charakterystyczne, a także długo się goją. Jednak możemy mówić o wielkim szczęściu, jeśli czerwone, długo gojące się ślady są jedynym objawem ich ugryzień. Bowiem w ich ślinie i wydzielinach gruczołów, które nam aplikują podczas picia krwi, jest mnóstwo bakterii, które powodują bardzo groźne choroby, w tym boreliozę oraz zapalenie opon mózgowych. Dlatego też są szczególnie niebezpieczne dla dzieci, kobiet w ciąży oraz osób starszych. Zatem jeśli i nam jest niezbędne usuwanie pluskiew Kraków jest miastem, gdzie znajdziemy odpowiednich fachowców od dezynsekcji. Zlecenia w krakowskich firmach są realizowane bardzo szybko, najczęściej ekipa dezynsekcyjna zjawią się do dwóch-trzech godzin od przyjęcia zgłoszenia. Natomiast czas realizacji usługi jest zależny od wielu czynników jak liczba osobników, czy też konieczność dotarcia do trudno dostępnych miejsc.

Warto zwrócić uwagę, że niewielu z nas zdaje sobie sprawę, jak niebezpieczne są te małe insekty. Jedno ugryzienie może skończyć się poważnymi komplikacjami, setkami wydanych złotówek i długotrwałym pobytem w szpitalu. Dlatego minimalizujmy to zagrożenie i gdy zobaczymy choć jedną pluskwę, lepiej skorzystać z usług firm dezynsekcyjnych, w celu zweryfikowania, czy nie ma ich więcej.