You are currently viewing Niezwykłe oczy za sprawą rzęs objętościowych

Niezwykłe oczy za sprawą rzęs objętościowych

Długie, pogrubione rzęsy, które zdecydowanie wpływają na podkreślenie piękna oczu to pragnienie każdej kobiety. Z tego też powodu większość z nich nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez niewytuszowanych rzęs ponieważ czuję się wtedy mniej pewniej oraz mało atrakcyjnie. Testują kilkadziesiąt tuszów aż znajdą ten jedyny, który w najlepszy sposób wpłynie na poprawę estetyczną rzęs a tym samym całego oka.

Wyjątkowe rozwiązanie dzięki rzęsom objętościowym

rzęsy objętościoweTusz to doskonały kosmetyk wykorzystywany przez kobiety niemal co dzień – to z pewnością prawda, gdyby jednak nie trzeba było tej czynności powtarzać każdego dnia, wyjście z domu było zdecydowanie prostsze oraz łatwiejsze. Czy to możliwe? Oczywiście że tak, na potwierdzenie tych słów można wypróbować świetną metodą, niezwykle często wykonywaną przez kosmetyczki swoim klientkom jaką są rzęsy objętościowe. To wyjątkowe rozwiązanie zwłaszcza dla pań mających zbyt krótkie swoje naturalne rzęsy, które pomimo używania tuszu nadal nie uzyskują oczekiwanego efektu wydłużenia. Rzęsy objętościowe są nadzwyczaj cenione przez kobiety ponieważ w odróżnieniu od innych sztucznych rzęs sposób objętościowego  doczepiania  kępek nie obciąża rzęs i nie niszczy naturalnych. Wynika to z wykorzystywania rzęs wykonanych z delikatnego tworzywa jaki są rzęsy z jedwabiu lub norki które nie obciążają tak rzęs jak inne sztuczne rzęsy. Metoda objętościowa jak sama nazwa mówi polega na doczepianiu dowolnej ilości kępek rzęs w zależności od oczekiwań klientki. Przed wykonaniem zabiegu kosmetyczka ma za zadanie przeprowadzić wywiad z klientką, w którym ustali jakiego efektu oczekuje a także dobierze do jej naturalnych rzęs odpowiednio pasujący kolor kępek, długość oraz kształt- jest to niezwykle ważne proces, który jest decydujący dla końcowego efektu, który należy dopasować indywidualnie do klientki.

Metoda objętościowa polegająca na doczepianiu rzęs to jedna z najbardziej ulubionych metod wydłużenia oraz pogrubienia rzęs oka a także przede wszystkim mająca na celu podkreślenie całego oka. Dzięki temu kobiece oczy są z pewnością bardziej wyraziste oraz bardziej zmysłowe a tym samym bardziej atrakcyjne. Dodatkowo należy podkreślić, że stosowana metoda wygląda jak najbardziej naturalnie a codzienne używanie tuszu do rzęs można odłożyć na bok.