You are currently viewing Tanie szklane drzwi

Tanie szklane drzwi

Prawie wszystko jest już gotowe w moim nowym pięknym domu. remont trwał bardzo długo, bo dom jest duży, odebraliśmy go w stanie surowym, a poza tym pragnęliśmy urządzić wszystko w jak najlepszym stylu. Ponadto musieliśmy czekać trochę czasu na ekipę, gdyż nie mieli wolnych terminów, a zależało nam na tym, aby skorzystać z usług sprawdzonej ekipy. Teraz na szczęście, po tym długim czasie widać już światełko w tunelu. Myślę, że za miesiąc się przeprowadzimy.

Zamówienie szklanych drzwi

drzwi szklaneWłaściwie większość rzeczy jest już gotowa, zostało tylko kilka kosmetycznych elementów. No i zakup mebli, ale też mamy już większość wybranych. Kuchnia jest już piękna i gotowa, podobnie z łazienkami, które są naprawdę zupełnie jak z moich marzeń. Pozostaje jeszcze kwestia zamówienia drzwi, która zostawiliśmy na sam koniec. Do większości pomieszczeń zamawiamy piękne, mocne drewniane drzwi, do łazienki będą to drzwi z szybkami, do pozostałych pomieszczeń drzwi pełne. Do swojej pracowni wymarzyłam sobie jednak drzwi szklane. Bedą to drzwi z mlecznego hartowanego szkła, takie, które są właściwie niemożliwe do stłuczenia. Nie możemy sobie pozwolić na tłukące się drzwi ze względu na małe dzieci. Byłoby to zbyt niebezpieczne. Na szczęście wybrane przez mnie drzwi są niezniszczalne. Są naprawdę piękne. Cena była dość wysoka, ponieważ ich wykonanie jest kosztowne, jednak naprawdę są warte swojej ceny. Za pozostałe drzwi też sporo zapłaciliśmy, ale myślę, że było warto, starczą nam na lata. Najbardziej jednak cieszę się właśnie z drzwi do pracowni, będą dokładnie takie, jakie sobie wymarzyłam. Moja pracownia będzie najbardziej chyba wychuchanym pokojem ze wszystkich w naszym domu. To będzie mój azyl, aczkolwiek domownicy będą mieli tam oczywiście nieograniczony wstęp, z zastrzeżeniem, żeby nie robić mi bałaganu i nie ruszać schnących dzieł. A przeszklone drzwi nadadzą mojemu pokojowi świetlistego, przestrzennego charakteru.

Dobór drzwi do poszczególnych pomieszczeń mieszkania jest dość ciężką sprawą. Jest na rynku taki szeroki wybór, że doprawdy trudno się zdecydować. Rozpiętość cenowa także jest bardzo szeroka, podobnie jak rodzaje materiałów, z jakich drzwi mogą być wykonane. Każdy z pewnością znajdzie coś pasującego do swego mieszkania.