Stawiamy na usługi stomatologii estetycznej

Dziś coraz częściej korzystamy z różnego rodzaju zabiegów, które mają sprawić, że nasz uśmiech będzie śnieżnobiały i zawsze będzie nam dodawał pewności siebie. Gdy już wyleczymy nasze zęby i wypełnimy ubytki, możemy udać się do kliniki stomatologii estetycznej, w której doświadczony dentysta zadba o nasz uśmiech. Zaproponuje nam zabieg wybielenia zębów lub założenia licówek. Wszystkie te zabiegi są bezpieczne dla naszych zębów, więc nie musimy się ich obawiać.

Korzystamy z usług klinik stomatologii estetycznej

usługa stomatologii estetycznej - chorzówNie ulega najmniejszej wątpliwości, iż nie ma osoby, która nie chciałaby mieć zniewalającego uśmiechu i białych zębów. By to osiągnąć coraz więcej z nas korzysta z zabiegów stomatologii estetycznej, na które coraz częściej możemy sobie pozwolić z uwagi na racjonale ceny wykonywanych zabiegów. Jeśli chodzi o taki zabieg, jak usługa stomatologii estetycznej – Chorzów ma wiele renomowanych klinik, w których dentyści zadbają o poprawienie naszego uśmiechu. Najczęściej wybieramy wybielanie zębów za pomocą środków chemicznych, które nakładane są na nasze zęby pod postacią żelu. Taki zabieg powtarzamy kilka razy i mamy odcień zębów jaśniejszy od naszego naturalnego. Gdy nasze zęby nie są równe lub mają tendencję do kruszenia się, stomatolog poleci nam założenie trwałych lub tymczasowych licówek. Zabieg ten polega na spiłowaniu wierzchniej strony naszych zębów, a następnie na nałożeniu na nie porcelanowej osłony, która je wzmocni i nada uśmiechowi perłowej bieli. Gdy mamy w jamie ustnej ubytki, najczęściej wstawiamy porcelanowe mostki, które wyglądem nie różnią się od naszych naturalnych zębów. Jeśli zaś stracimy któryś z przednich zębów i założenie mostka nie będzie możliwe doświadczony stomatolog postawi na wykonanie implantów. Dotyczy to głównie naszych przednich zębów, gdyż te są najbardziej widoczne i ich brak lub zły stan krępuje nas najczęściej.

Obecnie w Chorzowie znajduje się mnóstwo gabinetów stomatologii estetycznej, w których dentyści doradzą nam zabiegi mające na celu widoczną poprawę naszego uśmiechu. Najpopularniejsze jest oczywiście wybielanie zębów, które jest bezpieczne dla szkliwa. Zamiast aparatu ortodontycznego, warto wybrać porcelanowe licówki, które wyrównają wszystkie zęby i dodadzą im porcelanowego połysku. Gdy zaś mamy ubytki, będziemy mogli założyć porcelanowy mostek lub zdecydować się na założenie na stałe implantów.