You are currently viewing Siatka pleciona od producenta

Siatka pleciona od producenta

 

Producenci siatek plecionych nie mogą narzekać na brak zamówień. Taka siatka ma wiele zastosowań, jest trwała, może mieć różne wielkości oczek, przez co nadaje się do użytkowania w różnych branżach. Dodatkowo producenci poza standardowymi produktami oferują także robienie siatek na zamówienie, które będą idealnie dopasowane do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa.

Siatka pleciona w budownictwie

siatka pleciona - producentSiatka pleciona może być jednokarbowa lub wielokarbowa. W pierwszej wersji druty składające się na siatkę są bardzo blisko siebie, to znaczy, że przestrzenie między oczkami są małe, a sama siatka bardziej zwarta. W drugiej opcji te odległości są większe, przez to siatka jest bardziej ażurowa. Siatki mogą być wykonywane z różnego drutu, najczęściej jest to stal, jako materiał trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Stal może być ocynkowana, co dodatkowo ją zabezpiecza, lub tez w wersji nierdzewnej. Zamiast stali opcjonalnie można używać mosiądzu lub miedzi, takie siatki będą wtedy bardziej miękkie i elastyczne. Siatki sprzedaje się w dwóch opcjach. Najczęściej są one rolowane, to znaczy sprzedawane zwinięte w rolkach. Potem się je rozwija i mocuje, na przykład jako ogrodzenie. Druga opcja to siatki cięte, sprzedawane w ,,płatach”. Taka opcja sprawdza się tam, gdzie potrzebny jest tylko mały element siatki, na przykład jeśli jest ona dekoracją, przesłoną lub jest stosowana w urządzeniach przemysłowych. Jeśli chodzi o produkt jakim jest siatka pleciona – producent może ją dobrać do potrzeb klienta. Omawiane siatki mogą być zamontowane w maszynach piekarskich, wentylacjach, a nawet z urządzeniach chłodzących. Właśnie ze względu na to że mogą mieć różne oczka, wykończenia i elastyczność można je stosować jako elementy solidne lub giętkie, budowlane lub dekoracyjne. Również inne rodzaje siatek można stosować w różnych sektorach gospodarki, przydatne są także blachy cynkowane oraz stalowe.

Siatka pleciona jest bardzo dobrym produktem, który ma wiele ciekawych właściwości. Można go modyfikować i dopasowywać, przez co sprawdzi się w różnych firmach. Koszt siatki nie jest wysoki, nawet jeśli jest ona wykonywana na zamówienie. W razie czego producent siatek plecionych na pewno wszystko nam wytłumaczy i pomoże w zakupie właściwego towaru.