You are currently viewing Szybka naprawa uszkodzonego laptopa

Szybka naprawa uszkodzonego laptopa

Laptopy były podstawowym narzędziem pracy każdego kierownika regionalnego, i niemal każdy przechowywał na nich najbardziej potrzebne, i najbardziej poufne, dane. Jednak zabieranie komputera osobistego w każdą podróż służbową wywoływało oczywiste zużycie sprzętu, i w końcu powodowało awarie. Jako że laptopy były niezbędne każdemu z nas do pracy, musiały być oddane do sprawdzonego serwisu jak najszybciej, i naprawione w bardzo krótkim czasie.

Fachowy serwis laptopów w Gdańsku

naprawa laptopów gdańskW utrzymaniu sprzętu w idealnym stanie nie pomagał fakt, iż większość komputerów które posiadaliśmy była już mocno przestarzała, choć firma odmawiała wymiany, preferując o wiele mniejsze koszty napraw, które jednak z czasem piętrzyły się na tyle, by być większymi niż ceny nowego sprzętu. Jednym z naszych stałych punktów stał się więc bardzo renomowany serwis komputerowy, w którego ofercie znajdowała się również naprawa laptopów Gdańsk. Serwis ten zajmował się głownie komputerami gamingowymi, które wymagały o wiele większego nakładu pracy, dlatego też pracownicy bardzo chętnie przyjmowali komputery przenośne, uważając iż są one o wiele łatwiejsze i szybsze do naprawy, niezależnie od usterki którą należało usunąć. Podczas naszej współpracy z owym serwisem, bodaj każdy rodzaj uszkodzenia był przez nas tam zgłaszany, od zalania, po uszkodzenia mechaniczne, czy zużycie podzespołów. Każde uszkodzenie było jednak usuwane szybko, i ledwie po dwóch dniach każda oddana do serwisu maszyna była gotowa do odbioru. Przestoje zdarzały się jedynie w momencie gdy konieczne było zamówienie nowych podzespołów, których serwis nie miał aktualnie na stanie, aczkolwiek w takim wypadku nie były one doliczane do ceny naprawy, ze względu na dłuższy czas oczekiwania, i były bezpłatnie montowane w naprawianym laptopie.

Nawet stare modele, takie jak nasze, były przez owy serwis obsługiwane bez problemów, choć często okazywało się iż naprawa wymagała zastosowania nowszych i lepszych podzespołów. Tak fachowa obsługa i szybka naprawa niejednokrotnie pozwoliły nam na bezproblemową pracę i kontynuowanie przydzielonych zadań bez konieczności wymiany sprzętu na nowy i problemów z taką wymianą związanych, a wszystko to po bardzo przystępnej i konkurencyjnej cenie serwisowania.