You are currently viewing Produkcja altan z drewna

Produkcja altan z drewna

Wielką pasją mojego taty zawsze było stolarstwo. Pasją tą zaraził się od mojego dziadka, który od kiedy pamiętam tworzył prawdziwe cuda z kawałków drewna. Miałam od niego mnóstwo drewnianych zabawek. Mój tata niedawno postanowił wejść w nieco większe gabaryty. Zaczął więc tworzyć małe budowle i meble ogrodowe, które upiększyły nasz ogród. Z czasem coraz więcej znajomych prosiło o wykonanie podobnych rzeczy do ich ogrodów. Ostatecznie tata otworzył własną działalność.

Firma produkująca altany

drewniane altany ogrodoweDrewno towarzyszy mojej rodzinie od kiedy pamiętam. Mój dziadek był jego wielkim pasjonatą, a teraz mój tata. Dziadek tworzył nieduże przedmioty z drewna, natomiast mój tata poszedł w większe gabaryty. Prowadzi on teraz działalność gospodarczą, a jego sztandarowym produktem są drewniane altany ogrodowe robione na indywidualne zamówienia klientów. A tych jest mnóstwo, szczególnie w sezonie wiosennym, kiedy każdy myśli o tym, w jaki sposób uatrakcyjnić swój ogród. Altany wykonane przez mojego tatę są naprawdę przeróżne. Od bardzo małych, które głównie pełnią funkcję estetyczne w ogrodzie, aż po wielkie altanty z miejscem na palenisko, zamawiane przez ośrodki wypoczynkowe. Altany ogrodowe zyskują w ostatnich latach na popularności. Cenione są nie tylko za praktyczność, ale też za swój wygląd. Niektóre z nich to prawdziwe dzieła sztuki, z grawerami na fragmentach, które pełnią funkcję zdobienniczą. Oczywiście takie ozdobne altany są odpowiednio droższe. W końcu wymagają o wiele większego nakładu czasowego. Taty firma ma tyle zamówień, że on sam nie byłby w stanie wszystkich zrealizować. Dlatego zatrudnił grupę uzdolnionych osób i razem realizują wszystkie zlecenia. A tych jest coraz więcej, tym bardziej, że oferta obejmuje nie tylko altany, ale też meble do ogrodu. Często klienci zamawiają wszystko razem w pakiecie. 

Firma mojego taty ma z roku na rok coraz więcej klientów, którzy zamawiają altany ogrodowe w różnych rozmiarach. Poza altanami sporo osób kupuje też meble ogrodowe. Stolarstwo jest w mojej rodzinie od pokoleń. Z racji tego, że tata prowadzenie działalności gospodarczej łączy z pasją, firma cały czas się rozwija. Kolejne osoby chcą korzystać z naszych produktów, często bez względu na cenę. Są one w końcu produktami wysokiej jakości.