Popularny dentysta w Rzeszowie

Popularny dentysta w Rzeszowie

Moja córeczka ma bardzo dużą próchnicę. Myślę, że duża część zębów nadaje się do wyrwania. Są to jej pierwsze zęby, więc już najwyższa pora udać się do dentysty. Mam jednak obawy, co do tej wizyt. Córka bardzo źle znosi ból i nie wyobrażam sobie, aby miała mieć wyrywanego zęba. Muszę znaleźć takiego dentystę, który ma odpowiednie podejście do dzieci i jego gabinet nie przypomina tych typowych gabinetów z białymi ścianami. Poczytam opinie na forum internetowym i może dowiem się czegoś istotnego.

Profesjonalne usługi dentystyczne w Rzeszowie

rzeszów dentystaOkazało się, że jest jeden bardzo dobry dentysta w Rzeszowie, który ma wysoką renomę. Ten dentysta przyjmuje gównie małe dzieci i to pod ich potrzeby przystosował swój gabinet. Gabinet ma tęczowe ściany i różowy fotel. Jest tam niebieski stoliczek i kolorowe kredki oraz kolorowanki. Każdy mały pacjent dostaje drobny upominek na koniec wizyty. Myślę, że zadzwonię do tego stomatologa i umówię się z nim. Jeśli chodzi o Rzeszów dentysta ten jest naprawdę wyjątkowy i nie znajdę lepszego. Zadzwoniłam i umówiłam się na wizytę, która odbędzie się za tydzień. Niestety, ale nie było wcześniejszych terminów. Koszt wizyty nie został ustalony, ale mam nadzieję, że będę miło zaskoczona. Boję się, jak zareaguje moja córka, kiedy dowie się o wizycie u dentysty. Była tylko raz w życiu i wspomnienia nie są zbyt miłe. Zaczęła przeraźliwie krzyczeć, a miała zakładaną tylko plombę i otrzymała znieczulenie. Zastanawiam się, czy nie zdecyduję się na narkozę. Czytałam, że koszt takiej narkozy może oscylować nawet w granicy dwóch tysięcy złotych. Może zadzwonię jeszcze raz do stomatologa i wypytam o szczegóły. Bardzo się martwię, czy moja córka poradzi sobie z bólem. Jest taka wrażliwa i delikatna, zupełnie jak ja. Powiem jej jutro o tej wizycie, bo dziś nie mam do tego głowy.

Pamiętam, że ja jak byłam małą dziewczynką, również bardzo bałam się dentysty. Kiedyś nawet uciekłam z gabinetu. Mama musiała przekupywać nie słodyczami, abym w ogóle tam poszła. Dopiero, kiedy stałam się nastolatką, przestałam panikować, a nawet polubiłam wizyty u stomatologa. Zrozumiałam, że piękne zęby są dużym atutem dla każdej młodej kobiety. Do dziś bardzo dbam o swój uśmiech, aby jak najdłużej móc się nim cieszyć i nie mieć kompleksów na tym tle.