You are currently viewing Weź ślub w pięknej altanie z dekoracjami ślubnymi

Weź ślub w pięknej altanie z dekoracjami ślubnymi

Osoby decydujące się na zawarcie związku małżeńskiego poza murami Urzędu Stanu Cywilnego bardzo często decydują się na zatrudnienie dekoratorki, która pomoże stworzyć zachwycające dekoracje ślubne w miejscach, gdzie właściwie jest tylko trawnik lub romantyczna altanka. Przeczytaj, co można wyczarować w miejscach, w których właściwie nic nie ma?

Piękne dekoracja ślubna

dekoracje ślubne warszawaPodczas wypowiadania słów potwierdzających zawarcie małżeństwa ważne jest, aby stworzyć odpowiednią oprawę dla młodej pary. Zazwyczaj dekoracje ślubne warszawa nie jest tu wyjątkiem, czerpią z tradycji amerykańskiej i obejmują udekorowanie kwiatami łuku lub ścianki. Na jej tle staje urzędnik wraz z nowożeńcami. Dzięki temu każdy z gości jest w stanie od razu namierzyć najważniejsze tego dnia osoby, a zdjęcia wykonane przez fotografa mają estetyczną oprawę. Wraz ze ściankami można także zamówić odpowiednią ilość krzeseł dla gości, którzy w momencie podpisywania dokumentów mogą wygodnie siedzieć i ocierać łzy wzruszenia. Ponadto każdy ślub plenerowy wymaga odpowiedniej oprawy jaką są dekoracje kwiatowe. W przypadku skromnych uroczystości wystarczy bukiet panny młodej oraz niewielka wiązanka stojąca na stoliku z dokumentami. Jednak bardziej pokaźne uroczystości wymagają także umieszczenia girlandy nad głową urzędnika. W wielu przypadkach sprawdzają się także pojedyncze kwiaty dekorujące rzędy krzeseł.

W przypadku, gdy ślub jest zawierany w kameralnym gronie lub w zadaszonej altanie ogrodowej warto pomyśleć nad dekoracjami ślubnymi złożonym zarówno z kwiatów jak i z świec. Dają one magiczne światło, które stwarza niepowtarzalny nastrój. Dekoratorki ślubne posiadają świeczniki oraz latarnie w różnym rozmiarze i stylu, dzięki czemu z łatwością je dopasują do okoliczności przyrody.