You are currently viewing Prowadzenie konta firmowego na Linkedin

Prowadzenie konta firmowego na Linkedin

 

Wiedzieliśmy, że kluczową rzeczą, którą można zrobić będzie to, czy nasz profil Linkedin nadaje się do pokazania dla klientów czy może też trzeba jeszcze coś zmienić. Oczywiście w przypadku zmian trzeba było za nie odpowiednio zapłacić i w sumie na to się przygotowaliśmy w stu procentach. Z tego względu, że wiedzieliśmy jak wygląda ten rynek i współpraca z agencją, która oferuje pomoc w zakresie prowadzenia kont, a także czego możemy się spodziewać. 

Cena za prowadzenie Linkedin

strona linkedin - konto firmoweProwadzenie konta firmowego na Linkedin jest bardzo proste dla osób, które mają wszystko w małym palcu. Na przykład ci wszyscy, którzy zajmują się tym zawodowo od lat. Jeśli kogoś interesuje własna strona linkedin – konto firmowe to bardzo dobry pomysł. Daje przede wszystkim o wiele więcej możliwości reklamowych czy też docierania do różnych nowych klientów. Dlatego tak ważne jest, aby prowadzenie konta firmowego było powierzone przez fachowców. Dobrze zaprojektowana strona internetowa oraz przemyślane działania digital to często zadanie na pełen etat. Niektórzy na pewno na pewno interesują się tym jak można poprawić zachowanie użytkowników na własnej stronie internetowej i jak można ich przyciągnąć do siebie. Prowadzenie konta firmowego na Linkedin to wyzwanie samo w sobie, ale i tak wiem, że wielu pasjonatów przewija się przez rynek i na wiele można sobie dzięki temu pozwolić. Cena za prowadzenie Linkedin może być naprawdę atrakcyjna. To też zależy od tego, czego oczekujemy od tego medium. W odróżnieniu od konkurencyjnych firm w tej branży my właśnie działaliśmy w taki sposób, a raczej chcieliśmy działać, aby pozyskiwać nowe kontakty właśnie dzięki temu. Myślę, że prowadzenie konta firmowego na Linkedin nam się więc bardzo przyda. Potrzebne będą odpowiednie umiejętności oraz znajomość poruszania się po takich portalach. Tego nie mieliśmy.

Dlatego zdecydowaliśmy się po pierwsze wybrać agencję digital, która organizuje szkolenia z zakresu prowadzenia kont w Social Media, a po drugie z czasem zamierzaliśmy jeszcze zatrudnić odpowiednią osobę, która przejmie wszystkie obowiązki. Oczywiście z czasem, bo wiadomo, że nie wszystkiego można się nauczyć od razu. Na pewno jednak widzimy, że konto na LinkedIn jest bardzo przydatne już od pierwszych dni.