You are currently viewing Sztuczne ognie na twoim weselu!

Sztuczne ognie na twoim weselu!

Co roku Pary Młode wpadają na coraz ciekawsze pomysły jak zabawić swoich gości na weselu. Kapela z wodzirejem lub DJ to za mało. Młodzi organizują otwarte przez całą noc drink bary, gdzie możemy spróbować niecodziennych koktajli, pokazy artystyczne, gimnastyczne, fotobudki czy iluzjonistyczne. Ofert z niezwykłymi rozrywkami pojawia się każdego roku coraz więcej. 

Pokazy sztucznych ogni

pokazy sztucznych ogni na weseluJest to stosunkowo nowy trend, który przywędrował do nas z krajów zachodnich, więc jest szansa, że twoi goście na weselu jeszcze tego nie widzieli. Kolorowe sztuczne ognie zapewnią nam i gościom niezapomniane wrażenia. Firmy pirotechniczne oferują bezpieczeństwo i obsługę na najwyższym poziomie. Pokazy sztucznych ogni na weselu są przeprowadzane według wcześniej przygotowanego scenariusza, co pozwala na utrzymanie fajerwerków pod kontrolą. Scenariusz możemy wybrać już gotowy lub z pomocą fachowca ułożyć własny. Ognie mogą występować solo lub przy akompaniamencie muzyki. Pokaz mieści się w granicach od pięciu do dziesięciu minut, więc zostanie nam jeszcze sporo czasu na inne rozrywki. Przy organizowaniu widowiska firma zadba o załatwienie formalności takich jak pozwolenia, powiadomienie służb porządkowych oraz zabezpieczenie terenu. Eksplozje są sterowane radiowo, co pozwala na pracę w każdych warunkach atmosferycznych i stanowi ważny element bezpieczeństwa. 

Niestety, na rynku działają też nieuczciwe firmy, więc zawsze należy dwa razy się upewnić, w czyje ręce powierzamy nasze wesele i nasze bezpieczeństwo. Takie firmy, z reguły, używają materiałów gorszej jakości, bez atestów, co może skutkować późniejszym nieszczęściem, odwołaniem pokazu i stratą pieniędzy. Przez cudze partactwo nasz wyjątkowy dzień skończy się wizytą w szpitalu, wieloma rozległymi oparzeniami, a w najgorszym przypadku nawet śmiercią.