You are currently viewing Sposób na przewożenie telefonu w samochodzie

Sposób na przewożenie telefonu w samochodzie

Od kiedy zdałam na prawo jazdy i otrzymałam w prezencie swój pierwszy samochód od rodziców, minęło już sporo czasu. Kiedyś bardzo bałam się jeździć po mieście, natomiast teraz uwielbiam wybierać się nawet w dalsze podróże. Mam już też, oczywiście, większe i lepsze auto. Z racji tego, że bardzo często korzystam z nawigacji w telefonie, musiałam sobie kupić specjalny uchwyt, w którym ten telefon mogłabym w aucie umieścić. Zaskoczył mnie ogromny wybór tego typu produktów w sklepach. 

Dobrej jakości uchwyt na telefon

stabilny uchwyt samochodowy na smartphoneNie sądziłam, że kiedykolwiek pokocham jazdę samochodem. Do prawa jazdy podchodziłam dwa razy. Ale nie chodzi tutaj o sam egzamin, tylko o kurs. Kompletnie nie odnajdywałam się na drodze i dopóki nie zmieniłam swojego nastawienia, odłożyłam zdanie na prawo jazdy na potem. Teraz od kilku lat jestem kierowcą i całkiem dobrze sobie radzę za kierownicą. Szczególnie lubię jeździć w dalsze trasy. Używam wtedy nawigacji w telefonie. Miałam pożyczony od rodziców specjalny uchwyt na telefon, ale tata go potrzebował i musiałam kupić swój. Okazało się, że na rynku jest ogromny wybór tego typu produktów. Mają one przeróżną jakość i wielkość oraz przeróżne sposoby mocowania. Po długich poszukiwaniach udało mi się w końcu znaleźć stabilny uchwyt samochodowy na smartphone, wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów. Mocuje się go na kratkę wentylacyjną i w bardzo prostu sposób mocuje telefon za pomocą zatrzasku. Co najważniejsze, uchwyty jest w pełni regulowany. Możne ustawić jego wysokość, a także wielkość wnęki na telefon. Smartfon jest w takim uchwycie w pełni bezpieczny. Bez względu na to, co się dzieje na drodze i z samochodem, telefon nawet nie drgnie. Wydałam trochę więcej pieniędzy na specjalistycznych uchwyt, niż zamierzałam. Nauczyłam się bowiem, że jakość się bardziej opłaca i jak zapłacę więcej teraz, produkt posłuży mi na dłużej. 

Dobrej jakości uchwyt na telefon to podstawa w aucie, jeżeli często korzystamy z nawigacji. A nawet, jeżeli korzystamy z niej rzadko, to i tak warto zakupić uchwyt. Jest on najbezpieczniejszym sposobem na przechowywanie telefonu. Ryzykowne jest bowiem kładzenie go gdzieś luzem. Zawsze może wypaść i stworzyć niebezpieczeństwo, albo zwyczajnie się rozbić. Dlatego, też, kupiłam sobie wysokiej jakościuchwyt na telefon.