You are currently viewing Firma z przeprowadzkami prywatnymi

Firma z przeprowadzkami prywatnymi

Kilka lat temu w końcu zdecydowaliśmy się na budowę naszego nowego domu. Dosyć niedawno zakupiliśmy nowe mieszkanie, ale okazało się, że jednak wolimy mieszkać w domu. Mieszkanie mieliśmy zamiar wynająć a zamieszkać w naszym nowo wybudowanym domu, o którym zawsze marzyliśmy. Należy również wspomnieć fakt, iż nasze rodzina jest bardzo duża, co będzie istotne.

Szukaliśmy firmy, która przeprowadzi nas w Warszawie

tanie przeprowadzki prywatne w WarszawieBudowa nowego domu była bardzo szybka, trwała zaledwie dwa i pół roku. Potem przyszedł czas na wykończanie, co było stosunkowo krótkim procesem. Dom był piękny i nie mogliśmy się doczekać, kiedy w końcu się do niego wprowadzimy. Nadszedł czas kiedy należało znaleźć firmę, która zajmie się transportem naszych rzeczy, a z racji tego, iż nasza rodzina jest bardzo liczna, rzeczy mamy mnóstwo. Chcieliśmy aby usługa była bardzo szybka – wiadomo każdy się spieszy żeby wprowadzić się do nowego wymarzonego domu, tak było i w naszym przypadku. Nasza liczna rodzina składa się z dwóch dorosłych, aż całej siódemki dzieci, dwóch psów i dwóch kotów. Teraz można sobie wyobrazić ile posiadamy razem rzeczy do przewiezienia do nowego domu – będzie to nie lada wyzwanie. Najpierw pytałam o dobrą, polecaną firmę przewozową wśród mojej całej rodziny bliższej i dalszej jak również wszystkich moich znajomych i przyjaciół. Niestety nikt nie przeprowadzał się ostatnio i nie znam nikogo takie. Tak więc postanowiłam złapać się ostatniej deski ratunku, czyli skorzystać z internetu. W tym celu wpisałam w najbardziej popularną i bardzo dobrze mi znaną wyszukiwarkę internetową następująca frazę – tanie przeprowadzki prywatne w Warszawie. Bardzo zależało mi na wielce atrakcyjnej cenie takiej przeprowadzki z tego powodu, iż ostatnio nasz rodzinny budżet został bardzo mocno nadszarpnięty. Kupiliśmy mieszkanie potem budowa domu i jeszcze wymieniliśmy samochód na nowiutkiego vana, który pomieścił całą nasza rodzinę. Wśród wyników udało mi się zlokalizować jedną bardzo dobrą firmę. I zadzwoniłam tam.

Panowie okazali się super profesjonalistami – zapakowali bardzo solidnie wszystkie nasze rzeczy, nawet takie, które były bardzo mało istotne. Wszystko pomieściło się na jeden wielki samochód dostawczy co mnie bardzo zdziwiło. Dodatkowo otrzymaliśmy dobre ubezpieczanie i gwarancję.