You are currently viewing Tanie opakowania zamawiam u producenta

Tanie opakowania zamawiam u producenta

Kiedy prowadzi się swój biznes to patrzy się na każdą wydawaną złotówkę. Nie można pozwolić sobie na rozrzutność bądź zamawianie niepotrzebnych czy za drogich towarów. Prowadzę swoją fabrykę cukierków już od wielu lat i wiem, że tylko dobre decyzje biznesowe uchroniły mnie przed finansową zapaścią w czasach kryzysu. Moja firma prężnie się rozwija, bo mam jedną zasadę, która mi przyświeca. Nigdy nie wydaję więcej niż muszę.

Opakowanie foliowe kosztują mnie grosze

tanie opakowania foliowe z nadrukiemOd trzech dekad zajmuję się produkowaniem cukierków. Dzięki temu, że rozważnie dobieram swoich biznesowych partnerów to moja firma cały czas jest na finansowym plusie. Wcale nie znaczy to, że nie wiadomo ile zarabiamy, ale nigdy nie tracimy. Produkcja cukierków to działalność, w której zawsze znajdzie się rynek zbytu. Chociażby dlatego, że wszyscy jedzą cukierki. To co wyprodukuje moja fabryka trzeba jeszcze w coś zapakować. Dlatego nie wahałem się ani chwili kiedy przyszło mi zainwestować w opakowania moich produktów. Zależało mi przede wszystkim na dwóch rzeczach. Na bezpieczeństwie moich klientów oraz na tym, żeby opakowania moich cukierków wyglądały atrakcyjnie dla konsumentów. Dlatego zamawiam co miesiąc tanie opakowania foliowe z nadrukiem, na których widnieją miłe dla oka i kubków smakowych obrazki. Opakowania zamawiam u producenta, który zaoferował mi jak najniższą cenę. Brałem pod uwagę jednak tylko te oferty, które spełniały wszystkie stawiane przeze mnie wymogi. Bardzo ważne jest to, że opakowania muszą być całkowicie neutralne zapachowo, żeby przypadkiem moje produkty nie nasiąkły zapachem foliowego opakowania. Przy czym prawda jest taka, że wszyscy producenci stosują takie same wartości i parametry jakości swoich produktów. Jeśli więc wszyscy oferują to samo to dlaczego miałbym płacić komuś drożej aniżeli muszę. I dzięki takiemu podejściu mogę zaoferować dobrej jakości produkty za rozsądną cenę.

Będąc w pewnym sensie liderem w branży trzeba wiedzieć jako postępować, żeby się w tym fotelu lidera utrzymać jak najdłużej. Kolorowe i bezpieczne opakowania moich produktów to bardzo ważny element mojej strategii marketingowej. Chcąc sprzedawać cukierki w atrakcyjnej cenie trzeba ściąć koszty produkcji do absolutnego minimum. I to się udaje, jeśli wynegocjuje się dobre ceny od dostawców na przykład opakowań.