You are currently viewing Herbata w prezencie na imieniny

Herbata w prezencie na imieniny

Znów otrzymaliśmy zaproszenie od babci na imieniny. Jak co roku staję przed tym samym problemem co jej kupić z tej okazji. Niestety moja babcia ma cukrzycę, więc nic słodkiego nie wchodzi w grę. Do tego w domu ma mnóstwo kwiatków, więc storczyk czy inne kwiaty odpadają. Na święta otrzymała od nas zestaw miodów, w różnych smakach, więc zapewne jeszcze nie zdążyła ich wykorzystać. Na szczęście na pomoc przyszedł mi sklep oferujący herbatę. 

Zestaw herbatek dla babci

zestaw herbat w pudełkuBędąc w jednym z centrum handlowych rzucił mi się w oczy szyld sklepu, który sprzedaje różne rodzaje i mieszkanki herbat. Moja babcia lubi pić herbatę, szczególnie owocową, więc postanowiłam bliżej zainteresować się tym temat i sprawdzić co Państwo mogą mi polecić na prezent. Jak tylko weszłam do środka mój zmysł węchu został zdominowany przez piękne zapachy oferowanych przez sklep herbat. Powiedziałam sprzedawcy co chciałabym dostać, że chodzi o jakiś fajny prezent. Zaoferowano mi zestaw herbat w pudełku. Sama mogłam wybrać jaka ilość rodzai herbat mnie interesuje. Od tego była uzależniona cena takiego pudełka. Mieszkanki herbat sama mogłam wybrać. Postanowiłam, że się skuszę i zafunduje babci na imieniny taki zestaw herbat w pudełku. I tak naprawdę ta decyzja to był ten pierwszy najłatwiejszy moment zakupu prezentu. Po tym musiałam wybrać rodzaje herbat, które mają się znaleźć w takim pudełku. Niby proste zadanie, ale w przypadki kiedy stoi przede mną ze sto mieszanek to niestety robi się problem. Herbaty zielone, czarne, czerwone, białe. Każda z innymi dodatkami, każda z nich również przyciąga zapachem. Zdecydowałam, że zajmę się jednak wyborem czarnych herbat, ponieważ takie najczęściej pije moja babcia, do tego na spróbowanie wzięłam jedną zieloną, ponieważ są one najpopularniejsze. Nuty smakowe również udało mi się wybrać i dzięki temu dostałam zestaw herbat w pudełku. 

Mam nadzieję, że mojej babci spodoba się prezent. Dodatkowo w pudełku oprócz herbat znajduje się zaparzacz do herbaty, żeby nie trzeba było męczyć się z fusami. Uważam, że taki zestaw herbat to świetny pomysł na prezent, szczególnie jak ktoś często pije herbatę. Na pewno jeszcze kiedyś skorzystam z takiej opcji. Zresztą ze sklepu nie wyszłam tylko z prezentem, ale jeszcze z dwoma mieszankami dla mnie.