You are currently viewing Poszukiwania pokojów pracowniczych

Poszukiwania pokojów pracowniczych

Prowadzę dużą firmę energetyczną. Niedługo planuje rozszerzenie działalności oraz otworzenie oddziału swojego przedsiębiorstwa w nowym mieście. Zatrudniłem już kilka osób do nowej lokalizacji, ale muszę przeprowadzić im szczegółowe szkolenia. Postanowiłem oddelegować kilku moich pracowników do tego miasta, żeby przeprowadzili odpowiednie szkolenia. W związku z tym musiałem opłacić im noclegi oraz wyżywienie. Szukałem odpowiedniego dla nich hotelu.

Gdzie w dąbrowie zakwaterować pracowników?

pokoje pracownicze w dąbrowieMiałem kilku znajomych w tym mieście. Zadzwoniłem do jednego z nich i zapytałem, jakie są najlepsze pokoje pracownicze w dąbrowie. Wiedziałem, że będzie on mógł ogarnąć dla mnie ten temat. Powiedział, że zorientuje się w temacie i da mi znać. Już na następny dzień odezwał się do mnie. Dowiedziałem się od niego, że w okolicy jest jeden hotel, który oferuje dużą ofertę pokojów pracowniczych. Hotel ten oferuje duże zniżki dla przedsiębiorców. Można tam wykupić sam nocleg lub nocleg wraz z posiłkami, śniadaniem i obiadem. Pokoje są wieloosobowe, ale ich standard jest wysoki. Są one duże i przestronne. Zawierają wiele udogodnień. W każdym pokoju znajduje się prywatna łazienka z wanną i prysznicem. Pokoje są również codzienne sprzątane. Serwis i recepcja są czynne przez całą dobę. Z tego co mówił znajomy, pokoje pracownicze w tym hotelu miały bardzo wysoki standard. W dodatku lokalizacja hotelu bardzo mi odpowiadała, ponieważ moi pracownicy mieliby blisko do biura i nie musieliby korzystać z komunikacji miejskiej, co przysporzyłoby mi dodatkowych kosztów. Zdecydowałem się zarezerwować im pokoje pracownicze w tym miejscu. Już kilka dni później pracownicy udali się na miejsce, aby przygotować kolejne osoby do pracy w mojej firmie. Po dwóch dniach zadzwoniłem do nich i spytałem o jakość pokojów, które dla nich wybrałem.

Okazało się, że wszyscy są bardzo zadowoleni z tego miejsca. Wszystko to, co znajomy mówił mi o wyposażeniu pokojów okazało się prawdziwe. Dodatkowo wykupione za niewielką dopłatą posiłki były bardzo smaczne i syte. Na śniadanie był szwedzki stół, a na obiad można było wybrać dowolne danie z karty menu. Pracownicy byli bardzo zadowoleni z takiego miejsca zakwaterowania. A ja byłem zadowolony, że udało mi się te pokoje dostać tak tanio.