You are currently viewing Potrzebowałem żaluzji aluminiowej do sklepu

Potrzebowałem żaluzji aluminiowej do sklepu

 

Jestem właścicielem dużego sklepu spożywczego. Zazwyczaj mam na półkach sklepowych towar wart nawet kilkanaście tysięcy złotych. Pomyślałem, że warto byłoby jakoś zabezpieczyć sklep przed ewentualnym napadem. Obawiałem się, że ktoś w nocy mógłby wybić szybę i dostać się do środka. Stwierdziłem, że kupno żaluzji aluminiowej będzie dobrym wyborem.

Kupiłem żaluzję aluminiową w łódzkim sklepie

żaluzje aluminiowe łódźPoszukiwania odpowiedniej żaluzji zacząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: żaluzje aluminiowe łódź i zacząłem przeglądać wyniki. Znalazłem jeden dobry sklep w samym centrum Łodzi, gdzie był bardzo duży wybór takich żaluzji. Udałem się tam, aby przed zakupem przyjrzeć się żaluzji na żywo. Ostatecznie zdecydowałem się wybrać żaluzję aluminiową wykonaną z solidnych i trwałych stalowych elementów. Żaluzja była pokryta warstwą nierdzewną, dlatego miałem pewność, że będzie trwała i wytrzymała, a także że nie będzie ulegała korozji. W tym sklepie żaluzje tego typu dostępne były w bardo dobrych, niskich cenach, dlatego postanowiłem je zakupić. Zamówiłem żaluzję aluminiową na wymiar witryny okiennej u mnie w sklepie. Już kilka dni później moja żaluzja była gotowa do odbioru. Jej montaż okazał się bardzo prosty. W ciągu dnia żaluzja była schowana w kasetce znajdującej się nad framugą okna. Na noc można ją było swobodnie opuścić na szybę i zablokować.

Byłem bardzo zadowolony z posiadania takiej żaluzji aluminiowej. Była bardzo odporna na uderzenia i próby wyłamania blokady. Dzięki temu mój sklep od razu stał się dużo bezpieczniejszy. Żaluzja była bardzo trwała i solidna. Mimo solidnej konstrukcji była bardzo lekka, nie miałem więc trudności z jej podnoszeniem czy zapuszczaniem. Kolejną jej zaletą był fakt, że blokada posiadała zamknięcie na klucz.