You are currently viewing Kupno domu wolnostojącego

Kupno domu wolnostojącego

Przez ostatnie miesiące bardzo ciężko pracowałem. Miałem na głowie niełatwy projekt, po którego pozytywnym ukończeniu odetchnąłem z ulgą. Okazało się, że szef postanowił mnie docenić, dając mi premię, podwyżkę pensji oraz… awans. Niestety, awans wiązał się ze zmianą miejsca zamieszkania. Stwierdziłem jednak, że jest to dla mnie bardzo duża szansa. Przyjąłem propozycję szefa, a moje myśli zajęło poszukiwanie ładnego domu w Trójmieście, które miało stać się moim miejscem zamieszkania.

Zakup ładnego domu w Trójmieście

wolnostojący dom na sprzedaż - trójmiastoOstatnie miesiące nie były dla mnie łatwym czasem. Wręcz przeciwnie, był to bardzo mocno stresujący okres. Dlaczego? Miałem na głowie ważny projekt, od którego wiele zależało. Nie był on łatwy, aczkolwiek zakończyłem go pozytywnie. Szef był ze mnie bardzo zadowolony, czułem jego wsparcie. Nie spodziewałem się jednak, że dostanę premię, dużą podwyżkę oraz… propozycję awansu. Niestety, okazało się, że awans wiąże się ze zmianą miejsca zamieszkania. Nie miałem jednak żadnych zobowiązań, dlatego też zdecydowałem się przyjąć propozycję swojego szefa. Czułem bowiem, że jest to dla mnie duża szansa. Z przyjęciem awansu wiązała się konieczność zmiany miejsca zamieszkania. Dlatego też obiektem mojego zainteresowania stał się wolnostojący dom na sprzedaż – Trójmiasto to przepiękne miejsce na mapie Polski, dlatego też byłem niezwykle podekscytowany tym, że w nim zamieszkam. Wszedłem w przeglądarkę internetową i zacząłem przeglądać oferty domów. Jeden w szczególności wpadł mi w oko. Dojazd do centrum nie był skomplikowany, a domek był w spokojnej okolicy. Dlatego też długo się nie zastanawiałem i skontaktowałem się z jego właścicielem, by umówić się na oględziny. Byłem jednak dobrej myśli.

Teraz kiedy od jakiegoś czasu mieszkam w swoim nowym domu w Trójmieście, jestem bardzo podekscytowany. Bardzo się cieszę, że przyjąłem propozycję szefa i zdecydowałem się na tak odważny krok. Mam wrażenie, że zmiana otoczenia dobrze mi zrobiła. Zakup tego domu był rewelacyjną decyzją. Już zdążyłem się w nim zadomowić. Mam nadzieję, że będzie mi dane spotkać drugą połówkę i wypełnić ten dom naszym wspólnym szczęściem. Wierzę, że i mnie taka przyszłość jest dana. Jest to bowiem moje kolejne, bardzo głęboko skrywane marzenie.