You are currently viewing Skutecznie windykuję zagranicznych dłużników

Skutecznie windykuję zagranicznych dłużników

Kilka lat temu wybrałem sobie zawód, albo raczej profesję, którą każdy odradzał mi jak tylko mógł. Mało kto wyobrażał sobie, że można zarabiać na czymś co nie do końca wydawało się być normalną pracą. Postanowiłem spróbować swoich sił w windykowaniu należności. Jest to praca, którą ktoś musi przecież wykonywać. Nie ma nic złego w tym, że pomaga się innym odzyskać swoje pieniądze. A ja na początku zajmowałem się windykacją krajową, ale teraz działam na skalę międzynarodową.

Za granicą windykuję z pomocą krajowych kancelarii

windykacja we francjiObecnie jestem jednym z najlepszych ludzi w tej branży. Zajmuję się profesjonalnym windykowaniem należności w obrębie całej Europy. Nie działam jednak w pojedynkę, bo w tej branży jest to niemożliwe. Korzystam z pomocy zaprzyjaźnionych kancelarii windykacyjnych działających w państwach, w których muszę odzyskać należności dla swoich klientów. Najtrudniejsza była dla mnie windykacja we Francji i dopiero teraz zaczynam sprawnie działać w tym trudnym dla mnie terenie. Najpierw musiałem się udać do tego kraju w poszukiwaniu kancelarii, które zgodziłyby się ze mną współpracować. Dopiero kiedy znalazłem partnerów mogłem rozpocząć pracę i windykowanie dłużników w tym kraju. A mam bardzo wielu klientów, którzy mają problemy z płynnością płatności z kraju, w którym mieści się słynna wieża Eiffla. Dzisiaj nie mam już żadnych trudności z windykowaniem we Francji. Sporządzam tylko stosowne pełnomocnictwa z firmą, dla której mam odzyskać należności. Następnie ustalam swoją prowizję za prowadzone działania. Jeśli dochodzi do spraw sądowych to koszty sądowe pokrywają oczywiście firmy, które zalegają z płatnością dla moich klientów. Natomiast ja pobieram swoją prowizję w procentach. Potem całość sprawy przekazuję do zagranicznego partnera, któremu w danym kraju jest łatwiej działać. Poza tym lokalnie działające kancelarie windykacyjne mają po prostu o wiele mniejsze koszty prowadzonych działań.

W branży windykacyjnej działam już kilka lat. W tym czasie wyspecjalizowałem się w odzyskiwaniu należności od zagranicznych przedsiębiorców zalegających z płatnością polskim przedsiębiorcom. Dzięki moim profesjonalnym działaniom i udanej kooperacji z zagranicznymi kancelariami windykacyjnymi moi krajowi klienci błyskawicznie odzyskują należne im pieniądze. A przecież terminowo realizowane płatności to płynność finansowa każdej firmy.