Gdzie w Lublinie znajdę dobrego audiologa?

Moja córka od urodzenia często chorowała. Ostatnio miała jednak prawdziwy wysyp infekcji ucha. Nie obeszło się bez kilku antybiotyków. Teraz infekcja już minęła. Laryngolog powiedział, że wszystko jest w porządku i można odstawić leki. Niestety, córka cały czas gorzej słyszała. Coraz głośniej pogłaśniała bajki, krzyczała do nas w rozmowie. Laryngolog nie widział przyczyny takiej sytuacji i dał mi skierowanie do audiologa. Zasugerował, aby znaleźć naprawdę dobrego specjalistę. 

Wizyta u dobrego audiologa w Lublinie

audiolog lublinWiedziałam, że ze względu na często nawracające infekcje córka jest dość trudnym przypadkiem. Dlatego zależało mi na tym, aby znaleźć naprawdę profesjonalne lekarza audiologa, który wykona odpowiednie badania i postawi trafną diagnozę. Poszukiwania takiego lekarza rozpoczęłam od internetu. Wiedziałam, że znajdę tam wiele opinii od pacjentów na temat danych lekarzy audiologów. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: audiolog lublin, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć opinię o jednym, bardzo dobrym specjaliście z tego regionu. Ten audiolog przyjmował w prywatnym gabinecie oraz w klinice laryngologii i audiologi w tym mieście. Miał on bardzo pozytywne opinie klientów. Wszyscy pisali o tym, że ma dużą cierpliwość do pacjenta, w swoim gabinecie wykonuje specjalistyczne badania najnowszej generacji, dzięki czemu nie trzeba dodatkowo czekać na badania, a także stosuje nowoczesne metody leczenia. Za wizytę prywatną bierze również niewielką cenę. Zachęcona pozytywnymi komentarzami na jego temat, postanowiłam zapisać córkę do tego audiologa. Miał on bardzo szybkie terminy, dlatego na szczęście nie musiałam zbyt długo czekać na to, żeby się do niego dostać. Jak się okazało rzeczywiście był on bardzo dobrym specjalistą w swoim fachu. Po przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego zrobił córce wszystkie specjalistyczne badania.

Po przeprowadzeniu badania abr mózgu, tympanometrii i audiometrii tonalnej zauważył on, że powracające infekcje ucha spowodowały u mojego dziecka uszkodzenie słuchu. Na szczęście aparat słuchowy nie był jeszcze konieczny. Wielu lekarzy pewnie by na nim poprzestało, ale tan audiolog najpierw spróbował leczenia hormonalnego, które może cofnąć u córki zmiany w słuchu. Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza.