You are currently viewing Zabezpieczenie telefonu Samsung

Zabezpieczenie telefonu Samsung

jakoś nie mam szczęścia do telefonów. Albo może nie za bardzo o nie dbam i w tym jest cały problem. Niezależnie do tego, co j est rzeczywista przyczyna, fakt faktem, że moje telefony zadziwiająco szybko ulegają zniszczeniu. I zazwyczaj jest to zniszczenie szybki. W kilku przypadkach było to zniszczenie uniemożliwiając kompletnie korzystanie z telefonu. W innych przypadkach, mam tu na myśli mój obecny telefon, mimo zniszczeń telefon nadal działa.

Wysokiej jakości obudowa na smartfon

obudowa samsung galaxy s10Jednak niestety działa coraz gorzej. jego szybka jest kompletnie popękana, moja koleżanka ostatnio  śmiał się, że wbijałam nim gwoździe. Tak wiec wygląda rzeczywiście słabo. Dotychczas jednak działa całkiem sprawnie ostatnio niestety zaczął szwankować. Mam go już od wielu lat, nie przywykłam bowiem wymieniać rzeczy, które cały czas dobrze działają, jednak coraz bardziej dojrzewam do myśli o zakupie nowego telefonu. W końcu podjęłam tę jakże ciężką decyzję i postanowiłam wymienić mój stary telefon na nowiutkiego Samsunga. Jednak tym razem była pewna, że kupię sobie wszelkie możliwe zabezpieczenia, aby mój telefon jak najdłużej mi dobrze służył. Poszłam do punktu z akcesoriami do smartfonów i kupiłam tam zabezpieczenie szybki oraz obudowę. Okazało się, że obudowa Samsung Galaxy S10 dostępna jest w bardzo korzystnej cenie. Mogłam wybierać spośród naprawdę przeróżnych obudów, poczynając od klasycznych obudów w różnych kolorach, aż na różnych śmiesznych, ozdobnych obudowach z uszami i pyszczkiem kończąc. Ponieważ cały czas mam w sobie dużo dziecka, zdecydowałam się na przepiękną różowa obudowę z uszkami i pyszczkiem króliczka. Obudowa nie dość, że jest różowa, to jest jeszcze błyszcząca, czyli ma wszystko, co kocham. Mam tylko nadzieję, że dobrze będzie chronić mój telefon. Nie kosztowała zbyt wiele.

Kiedy kupujemy sobie nowy telefon, warto jest zadbać o jego odpowiednie zabezpieczenie. Obecnie w sklepach z akcesoriami telefonicznymi dostępny jest bardzo szeroki wybór zabezpieczeń zarówno na szybkę, jak i różnych etui czy obudów na smartfony. Wybór jest naprawdę bardzo szeroki i każdy znajdzie coś dla siebie. Chyba lepiej jest wydać jakieś niewielkie pieniądze na obudowę teraz niż potem płacić za naprawę telefonu. Ja przynajmniej wychodzę z takiego założenia.