You are currently viewing Musiałam kupić kilka podkładów poporodowych

Musiałam kupić kilka podkładów poporodowych

Niedługo miało przyjść na świat moje pierwsze dziecko. Ostatnio spotkałam się z moją położną, która miała być obecna przy porodzie, żeby omówić plan porodu. Przy okazji dostałam od niej rozpiskę rzeczy, które miałam zabrać ze sobą do szpitala. Wyprawkę dla dziecka miałam już skompletowaną. Teraz pozostało mi jeszcze kupno kilku rzeczy dla mnie. Podkłady poporodowe były jedną z rzeczy, których jeszcze nie kupiłam i musiałam się w nie zaopatrzyć. 

Zalety dobrych podkładów poporodowych

podkłady poporodowe canpolWiedziałam, że pokład poporodowy to jednak z najważniejszych rzeczy potrzebnych kobiecie w pierwszych chwilach po porodzie. Pozwała on zachować komfort i utrzymać w czystości łóżko i ciało kobiety. Moja położna, doradziła mi, że najlepsze są podkłady poporodowe canpol. Dowiedziałam się od niej, że podkłady poporodowe canpol są bardzo chłonne. Szybko i sprawnie wchłaniają wszelkie wydzieliny, dzięki czemu kobieta odczuwa komfort i suchość. Ich bardzo dużą zaletą jest także to, że wykonane są z hipoalergicznych, delikatnych materiałów. Dzięki czemu, wrażliwa i naruszona po porodzie skóra w miejscach intymnych nie ulega dodatkowym podrażnieniom i odparzeniom. Podkłady poporodowe canpol są również łatwo dostępne w wielu rozmiarach, dzięki czemu bez problemu można dopasować odpowiedni podkład do wymiarów kobiety. Podkłady poporodowe canpol dodatkowo posiadają zabezpieczenie przed przesiąkaniem, dzięki czemu chronią łóżko przed zabrudzeniem. Zachęcona pozytywnymi komentarzami położnej na temat tych podkładów poporodowych canpol zdecydowałam się je zakupić. Okazało się, że są one łatwo dostępne zarówno w sklepach dziecięcych jak i aptekach w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Zaopatrzyłam się w odpowiednią ich ilość. Jak się już wkrótce okazało podkłady poporodowe canpol to był naprawdę świetny wybór. Byłam z nich bardzo zadowolona.

Po porodzie były one dla mnie bardzo przydatne. Były bardzo praktyczne i komfortowe. Łatwo się je wymieniało, a podczas leżenia nie odczuwałam żadnego dyskomfortu w związku z ich korzystania. Dzięki podkładom poporodowym canpol było mi o wiele łatwiej zachować higienie w pierwszych dniach po porodzie. Są one łatwe w użyciu, a w dodatku nie przesuwają się pod wpływem ruszania się, co było dla mnie dużym ułatwieniem.