You are currently viewing Bardzo lubię wypożyczać samochody z wypożyczalni

Bardzo lubię wypożyczać samochody z wypożyczalni

Zupełnie nie wiem dlaczego, ale zupełnie nie odczuwam potrzeby posiadania własnego samochodu. Nie jest mi do niczego potrzebny, ponieważ do przemieszczania się korzystam głównie z komunikacji miejskiej. Co więcej, jeśli potrzebuję pojechać gdzieś dalej samochodem, po prostu wypożyczam go z wypożyczalni. Niedaleko mojego domu mieści się bardzo fajna i niedroga wypożyczalnia. W każdej chwili mogę skorzystać z ich usług, jeśli mam potrzebę pojechania gdzieś dalej. Na wakacje zawsze wynajmuje auto.

Przy każdym wypożyczeniu biorę inny samochód

wypożyczalnia samochodów z łodziJa naprawdę bardzo lubię korzystać z wypożyczalni i wynajmować auto, jeśli jest mi ono rzeczywiście bardzo mocno potrzebne. Jest to bardzo fajna sprawa, bo daje to poczucie takiej wolności jeśli chodzi o kwestię związane z utrzymywaniem samochodu i ponoszeniem z tego tytułu coraz większych kosztów. Ja nie muszę ubezpieczać samochodu, wymieniać w nim opon czy co chwilę zaprowadzać go do serwisu. Nie muszę tego robić bo nie mam własnego samochodu. Za to moja zaprzyjaźniona wypożyczalnia samochodów z Łodzi udostępnia mi swoje auta wysprzątane, w pełni sprawne i ubezpieczone. Nie muszę tak naprawdę robić nic. Wystarczy jedynie podejść do nich i wypożyczyć sobie samochód. Przy pierwszym wypożyczeniu musiałem podpisywać umowy, upoważnienia i protokół. Teraz już po kilku latach współpracy z nimi tak naprawdę podpisuję jedynie jeden dokument, na wypadek gdybym spowodował jakąś kolizję lub wypadek. Ale formalności mam już minimalne, bo przecież znają mnie tu od lat. A najfajniejsze w tym wszystkim jest to, że za każdym razem mogę sobie wypożyczyć inny samochód. Chociaż wybór nie jest jakiś zbytnio duży, bo zawsze wypożyczam auta z najniższego segmentu. Ale jeśli wypożycza się auto raz na kilka miesięcy to rzeczywiście za każdym razem można wynająć coś innego.

Kiedy planuje wakacyjny wyjazd z żona i synkiem to samochód wypożyczam na dłużej, bo na tydzień lub dwa. Jeśli zdarzy mi się potrzeba skorzystania z samochodu w ciągu roku – a dzieje się tak niezwykle rzadko – to wówczas samochód wypożyczam maksymalnie na jedną dobę. I to jest rozwiązanie, które pozwala być niezależnym względem posiadania samochodu i ponoszenia wydatków na jego utrzymanie. Oszczędzam na tym naprawdę sporą sumę w ciągu roku.