You are currently viewing Metody przedłużania włosów

Metody przedłużania włosów

 

Jeszcze kilka lat temu miałyśmy do wyboru jedynie trzy metody przedłużania włosów, jednakże ze względu na to, że noszenie długich włosów od jakiegoś czasu jest bardzo modne, to i ta dziedzina fryzjerstwa znacząco się rozwinęła dzięki czemu możemy dzisiaj korzystać z wielu różnych sposób na to, jak przedłużyć nasze włosy.

W jaki sposób przedłużyć włosy?

jakie przedłużanie włosówKtóra z nas nie marzy o tym, aby być posiadaczką pięknych, zadbanych i długich włosów? Jak jednak doskonale wiemy zapuszczanie ich potrafi być bardzo czasochłonnym procesem, a w końcu mało która z nas ma tyle cierpliwości, aby czekać nierzadko nawet i latami, aż włosy urosną do satysfakcjonującej nas długości. Oczywiście statystycznie włos rośnie dwa centymetry na miesiąc i choć z pozoru może nam się to wydawać dosyć szybkim tempem, tak jednak musimy dodatkowo wziąć pod uwagę inne czynniki, które stanowczo ten wzrost mogą pohamować, jak chociażby łamliwość końcówek. Dlatego jeżeli mamy problem z zapuszczaniem włosów lub też nie chcemy czekać, aż one urosną świetnym pomysłem jest to, aby je przedłużyć. Jeśli zastanawiacie się jakie przedłużanie włosów mogłoby być najlepsze w waszym przypadku to warto pamiętać o tym, że jest to zależne po prostu od preferencji. Jeśli chcemy zakładać włosy jedynie na wyjścia wówczas możemy zakupić włosy na specjalnych spinkach do samodzielnego zakładania, ale w przypadku, gdy zależy nam na tym, aby przedłużane włosy były na naszej głowie cały czas, to obecnie bardzo polecaną metodą jest metoda kanapkowa, która daje bardzo naturalne rezultaty. Włosy są montowane na specjalnych, rozciągliwych pasemkach, które przykleja się po obu stronach pasemka naszych naturalnych włosów. Tworzą one wówczas wkład tak jakby całej tej włosowej „kanapki” i stąd właśnie pochodzi nazwa.

Przedłużanie włosów metodą kanapkową jest świetnym rozwiązaniem w przypadku, kiedy wiemy, że będziemy upinać włosy w najróżniejsze fryzury. Elastyczne tasiemki pozwalają nam na wykonywanie wielu fryzur, a ich praktycznie zerowa widoczność sprawiają, że łączenia nie są zauważalne nawet podczas wiązania włosów w kucyk. Jest to także metoda, która najmniej obciąża nasze włosy i najmniej je uszkadza, a co ciekawe, zarówno samo zakładanie, jak i późniejsze podciąganie trwa bardzo krótko w porównaniu do innych metod.