You are currently viewing Jakość taniego wózka

Jakość taniego wózka

Wiele osób uważa, że jeżeli coś jest tanie, to znaczy, że ma gorszą jakość, słabo się sprzedaje lub ma jakieś defekty. Oczywiści tak bywa, szczególnie w przypadku towarów przecenionych, ale nie jest to regułą. Kiedy wiele firm produkuje ten sam produkt, to konkurują ze sobą na wielu płaszczyznach i często oferują ten sam produkt w różnych cenach.

Ile kosztuje dobry wózek spacerowy?

tanie wózki dziecięce spacerowe tanieNa rynku wózków dziecięcych działa wielu producentów, którzy oferują swoim klientom modele klasyczne, dedykowane dla określonych grup lub w seriach limitowanych. Jeżeli nie liczy się dla nas cena, to nie musimy tracić czasu na porównywanie ofert, tylko możemy wybrać najdroższy model u cenionego producenta. Jednak większość rodziców nie chce wydawać dużej kwoty pieniędzy, bo wózek będzie służył maluchowi tylko maksymalnie przez kilka lat. Jeżeli interesują nas tanie wózki dziecięce spacerowe tanie modele są w sklepach internetowych. Obecnie jest ich tak duży wybór, że ciężko wybrać najlepszy, ale z pewnością znajdziemy kilkadziesiąt pozycji wózków spacerowych w cenie kilkuset złotych, które będą godne uwagi. Dla jednych rodziców liczy się waga wózka, dodatkowe wyposażenie czy rodzaj zastosowanych materiałów, więc każdy porównuje dostępne oferty pod innym kątem. Jednak przeglądają ofertę dostępną w sieci, z pewnością znajdziemy wózki spacerowe w cenie od trzystu do tysiąca złotych, które będą miały bardzo dobrą jakość wykonania. Wózek nie tylko powinien się dobrze prezentować i być lekkim, ale również musi być bezpieczny i komfortowy dla dziecka. Większość rodziców wybiera klasyczne wózki spacerowe, ponieważ świetnie się sprawdzają w każdych warunkach i o każdej porze roku. Mają one aluminiowy stelaż, duże pompowane lub piankowe koła, amortyzatory i mocny hamulec nożny. W spacerówkach bardzo ważna jest budka, która powinna mieć kilkustopniową regulację.

Dobry wózek dziecięcy wcale nie musi być bardzo drogi, bo wielu mniej znanych producentów wytwarza bardzo dobrej jakości sprzęt, który jest godny uwagi. Dzieci do trzeciego – czwartego roku życia, potrzebują przynajmniej dwóch modeli wózków. Pierwszy głęboki, czyli gondola i drugi w wersji spacerówki. Oba można kupić oddzielnie, albo jednocześnie w zestawie 2w1, gdzie montowane są na jednym stelażu.