You are currently viewing Szczęśliwe wesele w pięknej sali w Markach

Szczęśliwe wesele w pięknej sali w Markach

 

Ślub to bardzo poważna decyzja. Właśnie wtedy decydujemy o tym jak chcemy, żeby wyglądała nasza przyszłość. Trzeba wtedy już myśleć o własnym życiu i pokazać swoją dorosłość. Jest to bardzo trudny moment, bo partner lub partnerka, których sobie wybieramy powinien być już do koca życia, więc jest to naprawdę poważna decyzja. Ja zdecydowałam się na tą poważną decyzje.

Piękna sala na wesele

piękna sala weselna w markachMój mężczyzna oświadczył mi się po 3 latach bycia razem. Bardzo się ucieszyłam i bez wahania się zgodziłam. Był to cudowny moment. Nadszedł czas przygotowań do wesela. Znaleźliśmy naprawdę dobre miejsce na tę okazję. Była to piękna sala weselna w markach. Była wyposażona w potrzebny sprzęt. Już samych wyglądem zewnętrznym zachęcała do zabawy. Sala do tańczenia była ogromna, wiedziałam, że wszyscy goście się pomieszczą. Ustawienie stołów i wystrój mogliśmy wybrać sobie sami. Zdecydowaliśmy się na białą sale oraz do tego złote dodatki. Wynajęliśmy sobie super DJ’a, który zabawiał wszystkich doskonale, ludzie nie schodzili z parkietu. Podczas wybierania jedzenia kierowaliśmy się swoja intuicja oraz propozycjami od właścicielki. Była to dobra decyzja, bo jedzenie było przepyszne. W ofercie mieliśmy również barmana, który robił wszystkim przepyszne drinki, nawet bez alkoholu, żeby młodsi też mogli się napić czegoś pysznego. Wystrój był cudowny. Krzesła były ozdobione złotymi wstążkami oraz nas stołami wisiały złote balony. Przed wejściem stała wielka biała brama. Na oknach wisiały piękne, przezroczyste firanki.Muzyka przypasowała każdemu. Dodatkowo właścicielka wykonała sama ściankę do zdjęć, żeby nasz fotograf zrobił wszystkim pamiątkowe zdjęcie. Wszystko było takie zadbane i schludne. Obsługa była miła i co chwile patrzyła, czy niczego nam nie brakuje. Jedzenie smakowało wszystkim, nawet dzieciom. Byliśmy naprawdę zadowoleni ze wszystkiego. Każde danie kelnerzy wnosili punktualnie. Jeżeli czegoś zabrakło to od razu donosili. Wszystko było idealne.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wesele i ślubu. Jesteśmy razem szczęśliwi i cała uroczystość wyszła tak jak to planowaliśmy. Niczego nam nie brakowało, a sala była perfekcyjnie przygotowana. Wszystko było czyste i zadbane. Polecę każdemu tą salę. Każdy bardzo dobrze się bawił, ja z mężem również. Bardzo długo miałam zakwasy, bo prawie nie schodziłam z parkietu.