You are currently viewing Odmiana Blue Cheese

Odmiana Blue Cheese

Warto zdecydować się na zakup kolekcjonerskich nasion marihuany, zwłaszcza odmian, które cieszą się aktualnie największą popularnością. Dlaczego? Ponieważ to dla zbieraczy bardzo dobra okazja do ulokowania funduszy, które, wcześniej lub później, na pewno się zwrócą.

Ekskluzywne ziarna odmiany Blue Cheese

blue cheese nasionaWśród nasion wyróżnić należy te feminizowane oraz regularne, a potem podzielić je na te, które nadają się do uprawy wewnątrz i na zewnątrz oraz tak zwane automatyczne, czyli takie, które nie potrzebują specjalnej wiedzy ani opieki. Natomiast kolejnym krokiem jest wybór odmiany, najlepiej takiej, która cieszy się popularnością, albowiem na pewno na jej zakupie nie stracimy. Wśród tych gatunków warto wyróżnić Blue Cheese, czyli połączenie Blueberry i Cheese, które cieszą się bardzo dobrą renomą. Blue Cheese to odmiana, która osiąga około 80-140 centymetrów wysokości, a czas jej kwitnienia to 60-65 dni. Charakteryzuje się także bardzo wysokim plonem, który może osiągać nawet 600 gramów na metr kwadratowy, przy czym zaznaczyć należy, że w przypadku hodowli zewnętrznej może być on jeszcze większy. Jeżeli zainteresowała nas sława Blue Cheese nasiona tej odmiany dostaniemy w niemal każdym sklepie internetowym. Natomiast najlepiej zdecydować się na zakup ziaren w pakietach, na mocy których cena jednostkowa spaść może nawet o kilkanaście złotych na sztuce (w przypadku zakupu więcej niż pięćdziesięciu nasion). Nasiona ze sklepów online dostarczane są już w 24 godziny.

Wiele osób decyduje się na zakup ziaren Blue Cheese, gdyż upatrują w tym solidnej inwestycji, która zwróci się z nawiązka w ciągu pięciu, może dziesięciu lat. To odmiana, w której znajdziemy wysokie, bo aż dziewiętnasto procentowe stężenie psychoaktywnego tetrahydrokannabinolu (THC).