You are currently viewing Oferuję kontenery socjalne na wynajem

Oferuję kontenery socjalne na wynajem

 

Kilkanaście lat temu znalazłem swój pomysł na zarabianie pieniędzy, który cały czas działa. Oferuję produkty, na które popyt nie maleje od kilkudziesięciu lat. I chociaż to trudne do uwierzenie to naprawdę tak jest. Od wielu dekad jest ogromny popyt na kontenery socjalne, czyli takie, które służą ludziom w zakresie ich funkcjonowania. Moimi klientami są głównie koncerny budowlane, które używają takich kontenerów w miejscach, w których prowadzą swoje inwestycje.

Kontener socjalny to świetne rozwiązanie

kontenery socjalne na wynajemNajtrudniej było mi wejść na rynek, kiedy zaczynałem swój biznes, bo branża ta była mocno obstawiona. Wynajmowanie takich funkcjonalnych kontenerów to nie jest zbytnio konkurencyjny biznes. W naszym kraju jest właściwie kilkanaście firm, które zaopatrują największe koncerny budowlane w swoje kontenery. W większości przypadków firmy oferujące kontenery socjalne na wynajem działają w obrębie swojego miasta czy województwa. Dlatego każdy, kto się tym zajmuje, musi naprawdę się postarać, żeby na tym zarabiać. Najtrudniej jest wejść na rynek ze swoimi produktami. Mnie się to udało i dzisiaj tak naprawdę bazuję na bazie swoich stałych klientów, którzy wynajmują moje kontenery na swoje budowy. A ja oferuję naprawdę fajne i funkcjonalne kontenery. Jak zaczynałem swoją działalność w tej branży to wyprzedziłem trochę konkurencję, bo zacząłem oferować kontenery już umeblowane i od razu gotowe do użycia. Jeśli firma chciała kontener sypialniany czy noclegowy to od razu wynajmowałem go z kompletnym umeblowaniem. Jeśli miała to być szatnia to robiłem z kontenera szatnię. I w ten sposób właśnie udało mi się wejść na mocno zapchany rynek tego typu produktów. A naprawdę nie było to łatwe. Dzisiaj, jak już wspomniałem, mam swoich stałych klientów, ale cały czas muszę dbać o to, żeby nikt mi ich nie odebrał.

Oferowane przeze mnie kontenery spełniają najwyższe normy jakości. Staram się dostarczać firmom kompleksowe rozwiązania, żeby same nie musiały już niczego przy takim wynajmowanym kontenerze robić. Firma, która zamawia u mnie kontener, musi się tylko określić do czego ma on służyć i jakie ma mieć wyposażenie. Potem moi pracownicy przygotowują kontener i po kilku dniach mogę dostarczyć go na miejsce przeznaczenia. I tak działam już kilkanaście lat.