You are currently viewing Modne oprawki okularów korekcyjnych

Modne oprawki okularów korekcyjnych

Miesiąc temu zrezygnowałam z noszenia soczewek ze względów zdrowotnych i tym samym po wielu latach powróciłam do okularów. Na początku obawiałam się, czy wśród obecnie modnych oprawek znajdę takie, które będą mi pasowały, jednakże na rynku jest tak wiele modeli, że bez problemu dopasowałam samodzielnie oprawki do swojego typu urody.

Różne modele okularów

wyjątkowe okulary ana hickmannZe względu na to, że bardzo lubię robić sobie mocny makijaż oka, na wiele lat zrezygnowałam z noszenia moich okularów ponieważ te zasłaniały nieco oczy przez wzgląd na grube oprawki, a co za tym idzie mój makijaż był znacznie mniej widoczny. O ile soczewki wizualnie niczego nie ograniczały, to jednak noszenie ich dzień w dzień na dłuższa metę nie przysłużyło się mojemu zdrowiu, dlatego postanowiłam w końcu z nich zrezygnować i powrócić do okularów. Zawsze było mi ładnie w czarnych, grubych oprawkach nazywanych potocznie nerdami, jednak chciałam tym razem wypróbować te delikatne oprawki, które są obecnie tak bardzo modne. Długo szukałam odpowiednich, aż w końcu znalazłam wyjątkowe okulary Ana Hickmann posiadające przepiękne modele delikatnych oprawek. Najbardziej do gustu przypadły mi oprawki, które określa się mianem kocich. Są one obecnie prawdziwym hitem nie tylko ze względu na sam wygląd, ale również dlatego, że są to oprawki, jakie pasują praktycznie każdemu. Zanim jednak zdecydowałam się na zakup postanowiłam poczytać opinie w internecie, które utwierdziły mnie w przekonaniu o dobrej jakości oprawek. Bardzo mi zależało na tym zważywszy, że oprawki są delikatne, więc teoretycznie również łatwe do uszkodzenia. Kolejną istotną kwestią, która sprawiła, że zdecydowałam się zakupić te oprawki, była możliwość wirtualnej przymiarki. Dzięki tej opcji mogłam się upewnić, że w okularach będę wyglądała naprawdę świetnie.

Kiedy zamówione okulary wreszcie do mnie dotarły na początku czułam lekki strach, czy na pewno będą się na mnie prezentowały tak dobrze, jak na wirtualnej przymiarce. Okazało się, że oprawki wyglądały jeszcze lepiej niż na internetowych zdjęciach, a po ich założeniu zauważyłam, że nie tylko idealnie podkreślają moją urodę, ale wręcz mi jej dodają! Delikatne oprawki okazały się także niezwykle lekkie, a tym samym znacznie bardziej wygodniejsze od wszystkich moich poprzednich okularów.