You are currently viewing Polecane noclegi w Bieczu

Polecane noclegi w Bieczu

W tym roku nasze plany wakacyjne zostały przeniesione na początek jesieni, ze względu na służbowe obowiązki mojego męża. Jak co roku, planowaliśmy odwiedzić kilka nowych miejsc, które znajdą się na szlaku naszych wycieczek. W tym roku zdecydowaliśmy się odwiedzić przepiękne tereny Małopolski, gdzie mnogość zabytków oraz przepięknych terenów jest dostępna dla każdego.

Wynajęcie komfortowego noclegu w Bieczu

nocleg BieczPrzygotowania do naszej wycieczki jak zwykle planowałam kilka miesięcy przed wyjazdem. Cieszyliśmy się z tego, że tegoroczne wakacje upłyną nam na spokojnych spacerach po Krakowie i podziwianiu przyrody we wspaniałych miejscach widokowych. Pewnego dnia zdecydowaliśmy, że zatrzymamy się w malowniczym miasteczku, niedaleko granicy ze Słowacją i spędzimy w nim kilka dni. Jeśli chodzi o dobry i tani nocleg Biecz ma dużo do zaoferowania. Przeglądając popularne serwisy ogłoszeniowe, szybko udało mi się znaleźć miejsca noclegowe dla całej naszej rodziny. Z niecierpliwością czekaliśmy na to, aby rozpocząć naszą wycieczkę na południe kraju. Gdy dotarliśmy na miejsce, naszym oczom ukazał się bardzo dobrze urządzony pensjonat. Budynek z zewnątrz prezentował się niezwykle klasycznie i bardzo elegancko. Gdy weszliśmy do środka od razu zwróciliśmy się ku bardzo ładnie wyposażonej recepcji, w której przywitała nas młoda i uśmiechnięta pani. Po zameldowaniu, udaliśmy się do naszych sypialń. Pokoje znajdowały się na pierwszym piętrze. Sypialnia naszych chłopców znajdowała się obok naszej, zatem o każdej porze mieliśmy do niej nieograniczony dostęp. W pokoju chłopców znajdowało się duże i dopasowane łóżko piętrowe, które było udekorowane w kolorowe prześcieradła z bohaterami amerykańskich kreskówek. Ponadto, chłopcy mieli na stanie także osobną łazienkę oraz duży, płaski telewizor, na którym znajdowały się najpopularniejsze serwisy streamingowe w Polsce. Nasza sypialnia także była urządzona ze smakiem. Na wyposażeniu znalazło się duże i wygodne łóżko małżeńskie z szafkami mieszczącymi się w rogu oraz stylowymi lampkami nocnymi. Sypiania również była wyposażona w duży telewizor, a nieograniczony i szybki Internet pozwalał korzystać z jego unikalnych funkcji. W łazience znajdowała się duża wanna wraz z funkcją prysznica, ładnie urządzona posadzka oraz komfortowe lustro. Ponadto, w łazienkowych szafkach znalazłam wszelkie podstawowe środki higieny i czystości, co było dodatkowym plusem. Nasz pobyt w tym malowniczym miasteczku był niezwykle udany. Zwiedzaliśmy ciekawe miejsca, podziwialiśmy okoliczne zabytki i jedliśmy lokalne przysmaki w restauracjach oraz pensjonacie. Dopiero po kilku dniach, wypoczęci wróciliśmy do domu.

Nasze tegoroczne wakacje były bardzo udane. Cieszyłam się z tego, że spędziłam je z najbliższymi w pięknym i malowniczym miejscu na Ziemi Krakowskiej. Wszystko przebiegło perfekcyjnie, a my cieszyliśmy się z każdego dnia jaki spędzaliśmy w uroczym pensjonacie. Ten niezwykły czas na długo pozostanie w naszej pamięci, a my z pewnością jeszcze raz odwiedzimy to miejsce.