You are currently viewing Sposoby na uwiedzenie kobiety

Sposoby na uwiedzenie kobiety

Zapewne wielu mężczyzn zastanawia się w jaki sposób inni zdobywają piękne i inteligentne kobiety, gdy sami nie mogą z nikim zawrzeć dłuższej znajomości. To przede wszystkim postawa, którą pokazujemy potencjalnej partnerce. Kobieta wyczuwa sztuczność, wie też, iż jej nie słuchamy albo interesujemy się jedynie jej ciałem. Dlatego warto zastanowić się nad nieco ciekawszymi metodami na zdobycie zainteresowania u wybranej przez nas kobiety.

Metoda na zdobycie kobiety

uwodzenie kobietCoraz częściej mówi się o tym, iż niezbyt sprawdzonymi metodami na zdobycie kobiety jest jej ciągłe komplementowanie względem ciała oraz zachęcanie do kontaktów cielesnych. Warto więc zwrócić uwagę na to, iż uwodzenie kobiet to nie tylko mówienie im, iże są piękne. To również zwracanie uwagi na ich cechy charakteru, to w jaki sposób mówią i o czym mówią. Warto zapamiętywać ważniejsze dla nich rzeczy. Gdzie pracują, co robią w wolnym czasie albo jaki jest ich ulubiony posiłek. Zawsze możemy zaprosić ją na randkę na rowery, jeśli lubi jeździć i zwiedzać. Z kolei znając jej ulubiony posiłek możemy go dla niej przyrządzić w domowym zaciszu i spędzić miły wieczór jedząc i oglądają filmy. Wiele kobiet też lubi dostawać kwiaty, jednak nigdy ich nie kupujmy, gdy nie mamy pewności co do jej ulubionych albo ewentualnej alergii. To samo dotyczy jedzenia. Poznajmy ją najlepiej jak umiemy i sami zachowujmy się normalnie. Nie bójmy się, iż nas wyśmieje. Jeśli jesteśmy dla siebie stworzeni to nie będzie problemu w nawiązaniu głębszej znajomości. Bawmy się wspólnie dobrze, nie obawiajmy się drugiej strony. Jeśli relacja nie jest dla nas powinniśmy się z niej wycofać, ponieważ w ten sposób nie będziemy w stanie prowadzić zdrowej relacji. Dlatego zawsze pamiętajmy, abyśmy zachowywali się naturalnie i dbali o potrzeby drugiej osoby, która nas interesuje.

Jeśli chcemy zainteresować sobą interesującą nas kobietę warto zachowywać się naturalnie, rozmawiać i słuchać tego czym jest zainteresowana. Warto też zwrócić uwagę na to co robi w wolnym czasie i być kreatywnym na spotkaniach. Nie zapominajmy też na to, aby zwrócić uwagę na to, aby ta relacja była obustronna. Jeśli tylko my się staramy może oznaczać, iż nie jesteśmy sobą wzajemnie zainteresowani. Zadbajmy o siebie nawzajem.