You are currently viewing Zatrudniłam świetnego prawnika od alimentów w Gdyni

Zatrudniłam świetnego prawnika od alimentów w Gdyni

Przy rozwodzie wiedziałam, że będę miała problem z alimentami. Ojciec mojego kochanego Grzesia był sknerą i nigdy nie dzielił się ze mną zarobionymi pieniędzmi. Był to zresztą jeden z powodów, dlaczego się z nim rozstałam i rozwiodłam. Po kolejnym miesiącu bez opłat , wiedziałam, że czas udać się do dobrego prawnika, który załatwi sprawę alimentów raz a dobrze.

Wynajęcia prawnika do sprawy alimentów w Gdyni

prawnik alimenty gdyniaMało kto wie, ale alimenty w Polsce to bardzo wrażliwa kwestia. Nieraz słyszałam, że bardzo często ojcowie nie chcą płacić pieniędzy z obawy, że zostaną one wydane na potrzeby matki, a nie na dobro dziecka. Jest to jednak nieprawdą, bo zawsze szczęście i dobro mojego syna Grzesia będzie dla mnie największym priorytetem. Spotkałam się z panem prawnikiem w jego biurze. Był to bardzo dobry i polecany prawnik alimenty gdynia. Wiedziałam, że w końcu uda mi się ustalić jakiś sposób, by mój syn otrzymywał należne mu pieniądze. Pan prawnik zaznajomił się z dokumentami, które przyniosłam. Chwilę je czytał, po czym odpowiedział, ze zna parę sposobów na to, by zmusić męża do płacenia. Pozew sądowy był ostatnią deską ratunku. Najpierw postanowił do męża zadzwonić. W sposób spokojny wyjaśnił mu sytuację, a także powiedział, że zgodnie z decyzją sądu jest zobowiązany do stałych opłat. Każde zwlekanie odkładało się ns konto i to nie jest tak, ze tych pieniędzy nie będzie musiał wypłacić. Mój były mąż musiał się bardzo tym przejąć, bo już następnego dnia przyjechał do mnie do domu. Wręczył mi kopertę w której znajdowały się zaległe alimenty i bardzo mnie przeprosił. Poleciłam tego prawnika przyjaciółce, która miała podobny problem. Chodziło tam jednak o to, że jej były mąż podawał, że nie jest zatrudniony. Jest to bardzo często występująca sytuacja. 

Nie wiem w jaki sposób prawnik tego dokonał, ale jej były maż również szybko przyniósł pieniądze. Niezależnie jednak od metod, wiem, ze jest to bardzo dobry fachowiec, któremu można zaufać i który załatwi wszystko w odpowiednim czasie. Polecam jego usługi wszystkim koleżankom.  Nie jest to najtańszy prawnik w Gdyni, ale ma naprawdę skuteczne metody, a przecież to jest najważniejsze. Nie żałuję podjętej decyzji i zawsze radzę koleżankom, by się nie dały i walczyły o swoje, bo alimenty prawnie się samotnym matkom nalezą.