You are currently viewing Jodełka na podłodze prezentowała się elegancko

Jodełka na podłodze prezentowała się elegancko

 

Jakiś czas temu zdecydowaliśmy się z mężem na kupienie mieszkania. Do tej pory mieszkaliśmy w mieszkaniu męża babci. Było małe ale fajnie się w nim czuliśmy. Jednak kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży chcieliśmy kupić cos większego z ogrodem lub większym tarasem żeby mieć więcej przestrzeni. Dobrze zarabialiśmy więc to był najlepszy czas żeby zainwestować swoje pieniądze w idealne mieszkanie. Mieszkanie od babci sprzedaliśmy i nawet całkiem fajną kwotę udało nam się uzyskać. Skorzystaliśmy z biura nieruchomości. Pani Kasia pokazywała nam różne mieszkania, które spełniały wszystkie nasze oczekiwania.

Spodobała nam się podłoga

panele podłogowe jodełka francuskaZależało nam na wyremontowanym mieszkaniu, w którym nic nie będziemy musieli zmieniać. Jedno z oglądanych mieszkań podobało nam się najbardziej. Mieszkanie było, duże i jasne a na podłodze były panele ułożone w kształcie jodełki. Panele podłogowe jodełka francuska wyglądały elegancko. Mieszkanie od razu nam się spodobało. Zostało wyremontowane specjalnie do sprzedaży. Muszę przyznać, że podłoga ułożona w jodełkę od razu zrobiła na mnie dobre wrażenie. Widać było, że panele, które zostały położone w całym mieszkaniu były bardzo dobrej jakości. Agentka nieruchomości mówiła, że panele są najlepszej kasy. Sprzedający nie oszczędzali na remoncie bo chcieli w tym mieszkaniu zamieszkać ale skomplikowały im się sprawy i zdecydowali się na wyjazd za granicę. Wiedziałam, ze to mieszkanie jest idealne dla nas. Widać było, że zostało porządnie wyremontowane a cena była konkurencyjna w porównaniu do wszystkich mieszkań, które do tej pory oglądaliśmy. Nigdzie nie było takiej pięknej podłogi. Ostatnio oglądałam tez program, w którym specjalistka urządza mieszkania i obecnie jodełka na podłodze jest bardzo modna. Mój mąż tez był tym mieszkaniem zachwycony wiec postanowiliśmy je kupić. Po przeprowadzce mogliśmy od razu się urządzać.

Kupiliśmy fajne, jasne meble, które idealne pasowały do naszego wnętrza. Wszystko było nowe piękne i bardzo dobrze w tym mieszkaniu się czuliśmy. Najbardziej podobała mi się podłoga i widok z okna. Kiedy właściciele przekazywali nam klucze do mieszkania to dowiedzieliśmy się, ze panele, które są na podłodze są odporne na wilgoci można je czyścic woda ze zwykłym płynem a podłoga będzie dobrze wyglądać. Cieszyłam się, że udało nam się trafić na to mieszkanie i mogliśmy sobie na nie pozwolić pod względem finansowym. Dobrze się w nim czujemy i na pewno będzie nam się dobrze mieszkać.