You are currently viewing Polecane metody zdobywania lajków na insta

Polecane metody zdobywania lajków na insta

Jeśli chcemy wiedzieć w jaki sposób możemy zdobyć większe zainteresowanie na instagramie to musimy przede wszystkim być świadomi istoty zasięgów. Z kolei osiągnięcie dobrego zasięgu bez lajków oraz followersów nie będzie wcale możliwe. Dlatego trzeba szukać rozwiązań, które nam w tym pomogą, a czasem zakupić nierealne lajki.

Kupowanie nierealnych lajków na instagrama

kup like na instagramieGdy prowadzimy nowe konto na instagramie pierwsze co zauważamy to to, że mało kto chce lajkować nasze treści, a tym bardziej nas obserwować. Gdy sprawdzamy nasze posty tak naprawdę możemy zauważyć, iż nasz zasięg jest niewielki. Dzieje się tak, gdyż mamy mało osób obserwujących oraz lajkujących, z kolei w drugą stronę trudno je zdobyć bez zasięgów. Dlatego czasem trzeba się przełamać. Obecnie znajdziemy na tej platformie opcję kup like na instagramie, dzięki której będziemy mogli poprawić swoją sytuację. Z czasem będziemy mogli przestać z tego korzystać, jednak warto pamiętać o tym, iż kupując je musimy też działać. Oznacza to, że powinniśmy komentować inne profile, brać udziały w konkursach innych osób, a także tworzyć własne. Przy tym nie dodawajmy zdjęć niewyraźnych i brzydkich. Zadbajmy o ich estetykę oraz jakość. Kolejnym ważnym punktem jest odpowiadanie na komentarze pod swoimi treściami. Każdy lubi, gdy zostaje zauważony, nawet gdy odpisujemy na niewiele komentarzy i odpowiadamy każdemu. To zachęca do pozostania na danym kanale na dłużej.

Wydawałoby się, iż kupowanie lajków nie jest czynnością pomocną. Okazuje się jednak, iż może pomóc nam zdobyć szerszy zasięg. Dzięki temu z czasem będziemy w stanie zdobywać prawdziwe osoby chcące polubić nasze treści, a nawet zostać naszymi obserwatorami. Nie zapominajmy jednak o innych ważnych czynnościach po kupnie lajków.