You are currently viewing Ładne body dla noworodka

Ładne body dla noworodka

Wyprawka dla noworodka to nie Lada wyzwanie dla rodziców. Bardzo często przy pierwszym dziecku popełniamy wiele błędów i kupujemy niepotrzebne rzeczy. Zapewne do bardzo potrzebnych rzeczy należą ubranka, pieluszki, wózek oraz łóżeczko z pościelą. Jeśli chodzi o ubranka te możemy zostawiać dla kolejnego potomstwa. Oczywiście muszą być one najwyższej jakości i wykonane z bawełny.

Kolorowe body dla dziecka

body dla niemowlaka z napisamiBardzo popularne w ostatnim czasie stały się body dla niemowlaka z napisami. Zazwyczaj tworzone one są w małych polskich szwalniach. Polscy producenci ubrań dziecięcych mają to do siebie, że szyją z najlepszych materiałów. Wszyscy doskonale wiedzą, że dla noworodków najbardziej odpowiednia będzie stuprocentowa bawełna, która jest bardzo przyjemna oraz miękka. To właśnie body z nadrukiem wykonywany są z takiej bawełny. Dla dziewczynek najczęściej kupujemy body różowe lub fioletowe. Natomiast chłopcom częściej body szare, zielone lub niebieskie. Jeśli chodzi o fajne i niebanalne nadruki na ubraniach dziecięcych to zazwyczaj jest Metryczka. Taką można wykonać już po urodzeniu dziecka ponieważ bardzo ważne są informacje na niej zawarte. Zazwyczaj jest to imię, data urodzenia, waga urodzenia oraz wzrost oraz np. imię mamy i taty. Takie Body stanowią świetną Świetny pomysł na prezent dla dziecka, do którego wybieramy się po raz pierwszy.

Jeśli chcemy naszą dziecku kupić nietypowy ładny bodziak to z pewnością będzie on albo z jakimś fajnym śmiesznym napisem albo z jego imieniem. Body z metryczką zazwyczaj przynoszą ciocie lub babcie, które po raz pierwszy udają się do dzidziusia. Wszelkiego rodzaju odzież najlepiej kupować od polskich producentów, którzy szyją z najlepszej jakości bawełny. Taka bawełna jest bezpieczna dla skóry dziecka.