You are currently viewing Aluminiowe przeszklenia do zabudowy tarasu

Aluminiowe przeszklenia do zabudowy tarasu

 

Projekt tarasu wiąże się z koniecznością doboru odpowiednich drzwi. Bardzo wytrzymałe są przeszklone konstrukcje w obudowie z aluminium. Ten trwały materiał ma właściwości antywłamaniowe. Można zamówić specjalne skrzydła przesuwne wykonywane na wymiar, według indywidualnego projektu. Taka konstrukcja obejmuje jedno lub dwa skrzydła.

Wytrzymałe drzwi z widokiem na ogród

drzwi tarasowe przesuwne z aluminiumSłoneczne dni najlepiej spędzać na tarasie. Dla własnej wygody warto zamontować bezpieczne drzwi antywłamaniowe. Jak zatem połączyć walory estetyczne, piękne widoki na zielony ogród i cechy antywłamaniowe. Specjalnie zaprojektowane, aluminiowe obramienia połączone z trwałym szkłem hartowanym dają efekt pewności, bezpieczeństwa oraz ponadczasowego stylu. Duże drzwi tarasowe przesuwne z aluminium można montować na specjalnych prowadnicach. Całość trzeba dopasować do wymiarów otworu. Są dwa typy montażu. Pierwszy i podstawowy dotyczy nowej zabudowy, gdy kupuje się na wymiar skrzydła przeszklone. Drugi wariant obejmuje wymianę starych drzwi tarasowych lub balkonowych. W miejsce dawnych skrzydeł wstawiane są nowe, wykonane z bardzo trwałego i niezawodnego aluminium. Materiał ten jest mrozoodporny i ma nawet lepsze parametry niż plastik. Takie konstrukcje aluminiowe pasują do nowoczesnej zabudowy oraz do apartamentów w stylu industrialnym, modernistycznym, gdzie metal jest bardzo modny.

Duże, przesuwane, przeszklone połacie drzwiowe wykonywane mogą być z różnych materiałów. Klasyczne drewno ulec może odkształceniom i nie ma tak dobrych parametrów, jak trwałe aluminium. Dlatego konstrukcje przeszklone na taras lub balkon, wykonywane są z połyskującego aluminium. Takie drzwi idealnie wpisują siew  charakter nowoczesnej zabudowy mieszkalnej i industrialnych loftów.