You are currently viewing Wyszczuplające działanie endermologii

Wyszczuplające działanie endermologii

Walka z niepożądanymi kilogramami nie jest łatwa, wymaga wielu wyrzeczeń oraz stosowania restrykcyjnych diet. Wiele osób nie ma na tyle silnej woli, by odmówić sobie ulubionych przekąsek. Sprawia to, iż są niezadowolone ze swojego wyglądu, zmagają się z niepożądanymi kilogramami, które często powodują kompleksy oraz pogorszenie samooceny. Należy dbać o odpowiednią dietę, spożywać duże ilości warzyw i owoców, uprawiać sporty. Pomocne bywają także zabiegi, które oferowane są w gabinetach medycyny estetycznej.

Piękna sylwetka dzięki endermologii

wyszczuplająca endermologia - łódźJednym z nich jest wyszczuplająca endermologia – Łódź to miasto, gdzie zabieg ten jest często wybierany. Skutecznie redukuje cellulit. Podciśnieniowy masaż oddziałuje na tkankę łączną skóry, przyspiesza metabolizm, co sprawia, iż pozbywa się tkanki tłuszczowej. Stymuluje skórę do produkcji kolagenu, co sprawia, iż skóra się ujędrnia i uelastycznia. Na metodę tę można zdecydować się w sytuacji, kiedy chcemy zredukować nadmierną tkankę tłuszczową, a także pozbyć się cellulitu. Skutecznie radzi sobie także rozstępami, sprzyja szybkiej utracie wagi. Ten bezinwazyjny zabieg jest bardzo popularny w obecnych czasach, gdyż doskonale modeluje sylwetkę. Jest to doskonałe uzupełnienie diety odchudzającej, a także różnego rodzaju ćwiczeń. Ujędrnia skórę, wygładza cellulit. Specjaliści wykorzystują wysokiej jakości urządzenia, które umożliwiają wymodelowanie sylwetki, a także poprawę jędrności skóry. Metoda ta skutecznie redukuje obrzęki i blizny, a także rozluźnia napięte mięśnie, sprzyja eliminacji toksyn z organizmu. Mechaniczny masaż podciśnieniowy oddziałuje na tkankę łączną, przyspiesza metabolizm tkanki tłuszczowej, modeluje sylwetkę.

Daje naprawdę spektakularne efekty. Najlepsze rezultaty można osiągnąć po wykonaniu serii zabiegów. Endermologia jest sposobem na pozbycie się cellulitu, przyśpiesza krążenie, usuwa toksyny i tłuszcz. Jest zabiegiem odmładzającym, który nadaje skórze elastyczność i sprężystość. Wykorzystuje się do niego urządzenie, które złożone jest z rolek i komory ssącej. Pod wpływem ciśnienia wciągnięty zostaje fałd skórny, co sprzyja regeneracji, ułatwia walkę z obrzękami i nadmiernymi kilogramami, redukuje przepływ limfy oraz łagodzi bóle kręgosłupa, rozluźnia napięte mięsnie.