You are currently viewing Jaką mulinę wybrać do haftowania?

Jaką mulinę wybrać do haftowania?

Ostatnio szukałam pomysłu na spędzanie wolnego czasu, głównie wieczorami tak aby móc się zrelaksować po całym dniu pracy i zabaw z dwójką dzieci. Chciałam aby było to coś jednocześnie nowego i odprężającego ale także takiego co sprawi mi ogromną radość i satysfakcję. Zdecydowałam się na haftowanie wzorów dla dzieci. 

Jaka mulina będzie dobra na początek?

tania mulina ariadnaPoczątkowo musiałam poczytać i wybrać odpowiedni tamborek, kanwy, a przede wszystkim mulinę do haftowania. Chciałam aby nie była droga ponieważ zaczynałam dopiero się uczyć, jednak powinna być dość dobra, tak aby nie zniechęcić się do haftowania. Najlepsza aktualnie na rynku jest tania mulina ariadna. Jest ona bardzo dobra jakościowo w stosunku do ceny. Po jej zamówieniu i otrzymaniu byłam bardzo zadowolona i postanowiłam od razu zacząć naukę. Tania mulina ariadna w 100% spełniła moje oczekiwania i nadal jestem z niej bardzo zadowolona. Ogromnym plusem jest jej wytrzymałość, a także to, że bez problemu udaje się ją nawlekać na igłę. Jej szeroka gama kolorystyczna sprawia, że z pewnością znajdziemy odpowiednie dla siebie kolory i stworzymy wzór czy obrazek o jakim marzymy my czy nasze dzieci, znajomi, w zależności dla kogo planujemy go wykonać. Mulinę tą można kupić w niektórych pasmanteriach, głównie w tych dużych gdzie jest ogromny wybór mulin, włóczek, igieł i nici. Ja zamawiałam mulinę ariadna w sklepie internetowym gdzie przy zakupie większej ilości można zyskać dodatkowo spory rabat, co sprawia że cena jest bardzo satysfakcjonująca. Plusem kupowania muliny ariadna  przez Internet jest też dostęp do pełnej gamy kolorystycznej mulin, co niestety jest w sklepie stacjonarnym często niemożliwe. Muliną ariadna bardzo chętnie pracuje i uczy się szyć i haftować mój pięcioletni syn, który bardzo lubi zabawy i naukę takich kreatywnych rzeczy. Jest także ona idealna dla każdego i małe dziecko jest w stanie z nią sobie poradzić. 

Chcąc nauczyć się haftować warto zdecydować się na dobrej jakości mulinę. Warto pamiętać także aby nie była ona zbyt droga, ponieważ haftowanie i wyszywanie nie każdemu może się spodobać i nie dla każdego jest to dobra forma relaksu. Mulina ariadna jest tania, a jednocześnie bardzo dobra jakościowo. Nadaje się zarówno do nauki, a także później kiedy robimy to coraz bardziej profesjonalnie.