You are currently viewing Profesjonalne wypełniacze do powiększania ust

Profesjonalne wypełniacze do powiększania ust

Medycyna estetyczna daje wiele możliwości poprawienia urody i zahamowania zmian związanych z upływającym czasem oznaczającym się na skórze. Z biegiem lat cera traci swoją sprężystość, pojawiają się zmarszczki i powiększają bruzdy. Brak elastyczności spowodowany osłabieniem włókien kolagenowych powoduje opadnięcie owalu twarzy, kącików ust i pojawienie się tak zwanych chomików, czyli obwisłych policzków.

Profesjonalna korekta i modelowanie ust

profesjonalny wypełniacz do ustStosując terapię z użyciem wypełniaczy można zapobiec zmianom występującym w skórze i osłabić działanie wolnych rodników. Niezawodne w tej kwestii są wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego, które uzupełniają niedobory substancji nawilżających w skórze. W gabinetach medycyny estetycznej coraz częściej wykonywane są iniekcje z kwasu hialuronowego. Stosowane są na zmarszczki, przy utracie gęstości skóry, a także do korekcji poszczególnych elementów twarzy. Występują w wielu wersjach i stężenie kwasu hialuronowego. Przeznaczone są do konkretnych obszarów twarzy. Niezwykłą popularnością cieszy się profesjonalny wypełniacz do ust, który poprawia wygląd i kondycję warg. Już po jednorazowym zabiegu widoczna jest znaczna poprawa wyglądu skóry. Umiejętnie zaaplikowany preparat poprawia wygląd ust, niweluje wszelkie niedoskonałości w formie asymetrii lub opadających kącików. Poza tym podany bezpośrednio w czerwień wargową odpowiednio nawilża i odżywia usta, nadając im odpowiedni koloryt i kształt. Powiększone i wymodelowane usta nadają twarzy wyrazistości i ponętnego wyglądu. Odpowiednio dobrany kształt podkreśla urodę. Preparat składa się głównie z kwasu hialuronowego. Czasem w skład wchodzi środek znieczulający, dzięki któremu podawanie preparatu jest bardziej komfortowe i bezbolesne.

Na rynku dostępne są wypełniacze przeznaczone do korekcji i modelowania ust w wielu stężenia kwasu hialuronowego. Mają postać jednorodnego i sterylnego żelu pozyskiwanego w naturalny sposób z bakterii Bacillus Subtilis. Żel nie wywołuje alergii i uczuleń ze względu na naturalne i neutralne pochodzenie. Łatwa przyswajalność przez organizm oraz powolna biodegradacja produktu daje długotrwałe efekty młodego i świeżego wyglądu. Zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej stają się coraz bardziej popularne, a ingerencja kosmetologa daje bardzo dobre efekty wizualne i znacznie poprawia jakość skóry.