You are currently viewing Profesjonalne zdjęcia do sklepu

Profesjonalne zdjęcia do sklepu

Żyjemy w świecie, gdzie dużą rolę odgrywają obrazki i zdjęcia, które czasem mówią więcej niż słowa. Kolorowe zdjęcia znajdziemy w internecie, w gazetach, na banerach reklamowych i plakatach, a wszystkie mają jeden cel – zachęcić nas do zakupu.

Czym się wyróżniają zdjęcia produktowe?

zdjęcia produktu warszawa targówekJeżeli mamy kupić jakiś produkt, to najpierw chcemy go zobaczyć i sprawdzić, żeby nie nabyć przysłowiowego kota w worku. Jednak to dotyczy tylko zakupów w sklepach stacjonarnych. Robiąc zakupy w sieci jedyne co możemy zobaczyć, to opis i zdjęcie na stronie sklepu. I tu pojawia się czasem problem, ponieważ opisy bywają niekompletne, a zdjęcie nieczytelne. Na szczęście większa ilość sprzedawców stawia do dobrej jakości zdjęcia, gdyż zdają sobie sprawę z wpływu jaki ono wywiera na potencjalnego klienta. Jeżeli chcemy mieć profesjonalne zdjęcia produktu Warszawa Targówek jest miejscem, gdzie najdziemy kilka salonów specjalizujących się w takich sesjach. Klient musi jedynie dostarczyć do salonu poszczególne produkty i zlecić wykonanie określonego rodzaju zdjęć. Najczęściej są to fotografie packshotowe, które zawsze są wykonywane na jednolitym białym tle, które dodatkowo pomaga uwidocznić detale fotografowanego obiektu. W takich zdjęciach bardzo ważna jest wysoka jakość i zachowanie rzeczywistych barw, aby klient oglądający fotografię w sieci miał wrażenie, że widzi rzeczywisty produkt. Im lepsze zdjęcie, tym większa szansa na dokonanie zakupu, dlatego warto inwestować w dobrej jakości zdjęcia.

Obecnie w większości dużych miast znajdziemy salony fotograficzne, które zajmują się sesjami produktowymi wykorzystywanych w sklepach internetowych, w kampaniach marketingowych na przeróżnych portalach społecznościowych. Ich cena zależy od ilości i specyfiki produktów.