You are currently viewing Jaki materac jest wygodny?

Jaki materac jest wygodny?

Wybór odpowiedniego materaca to z pewnością nie lada wyzwanie. Warto zainteresować się sprawdzonymi materacami o właściwościach ortopedycznych. Polecany materac SleepMed Premium to produkt dla wymagających klientów, którzy cenią sobie wygodę oraz komfortowe użytkowanie. Dzięki właściwościom termoelastycznym, materac idealnie dopasowuje się do kształtu sylwetki i sprawia, że odpoczynek jest komfortowy, a kręgosłup otrzymuje idealne wsparcie.

Cechy wygodnego materaca SleepMed

wygodny materac sleepmed premiumDla osób, które borykają się z bólami pleców czy napięciem mięśni polecany jest wygodny materac SleepMed Premium który jest materacem ortopedycznym. Materac posiada właściwości termoelastyczne, czyli pod wpływem ciepła potrafi dostosować się do sylwetki śpiącej osoby. Twardość materaca można dopasować indywidualnie. Kolejność pianek wewnętrznych można dowolnie zmieniać osiągając efekt bardzo twardego, twardego lub średniotwardego materaca – w zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika. Materac pokryty jest higienicznym pokrowcem, który można prać w pralce w temperaturze 60 stopni. Materac wykonany jest z delikatnej dzianiny i świetnie przepuszcza powietrze, sprawiając, że spanie na materac jest przyjemne i świeże. Materac posiada specjalny certyfikat Oeko-Tex, co sprawia, że jest idealny dla alergików oraz osób, które są bardzo wrażliwe. Specjalny system wentylacyjny sprawia, że we wnętrzu materaca nie tworzą się drobnoustroje czy grzyby. Zostaje zachowany świetny przepływ powietrza. Termoelastyczna pianka wierzchnia posiada aż 7 stref twardości, co sprawia, że materac daje idealne podparcie dla kręgosłupa w ciągu nocy. Wysokiej jakości materac posiada aż 15 lat gwarancji od producenta, co świadczy o niezwykłej solidności produktu. Wato zainwestować w najwyższej klasy produkt, aby odpoczynek był komfortowy i zapewniał relaks dla spiętych mięśni.

Decydując się na zakup materaca, warto zainwestować w porządny model, który posłuży przez wiele lat, dając uczucie komfortu oraz zapewni wygodny odpoczynek. Świetne właściwości termoregulacyjne sprawiają, że użytkownik nie poci się podczas korzystania z materaca, a nadmiar ciepła zostaje odprowadzony na zewnątrz. Dzięki modyfikacji ułożenia pianek, można dopasować idealną twardość materaca w zależności od bieżących potrzeb.