You are currently viewing Poszukiwania zwrotnych quadów dla dzieci

Poszukiwania zwrotnych quadów dla dzieci

Zbliżała się Pierwsza Komunia mojego chrześniaka. Rodzice powiedzieli, że chcieliby aby goście po uroczystości nie dawali im gotówki, tylko kupili zabawki dla dziecka. Uznałam, że to świetne działanie z ich strony. W końcu to miała być uroczystość, święto dziecka, a nie festiwal tego kto da więcej pieniędzy w kopercie. Sęk w tym, że nie miałam pojęcia, jaką zabawkę kupić mojemu chrześniakowi. Nie mam dzieci, dlatego nie wiedziałam czym bawią się osoby w jego wieku.

Potrzebowałam zwrotnego quada z akumulatorem

zwrotny quad dla dzieci na akumulatorPostanowiłam zapytać o to rodziców chrześniaka. Jego mama powiedziała mi, że synek marzy o quadzie z akumulatorem. To była dla mnie świetna wiadomość, ponieważ kilka dni temu widziałam taką zabawkę w witrynie sklepu z artykułami dziecięcymi, który mieścił się niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Od razu po rozmowie z mamą chrześniaka udałam się do tego sklepu, aby kupić wybraną zabawkę. Okazało się, że na wystawie sklepu stał zwrotny quad dla dzieci na akumulator. Sprzedawca bardzo mi go polecał. Dowiedziałam się od niego, że jest to model z którego mogą korzystać dzieci ważące nawet do 45 kilogramów. Dzięki temu chrześniak nie wyrośnie zbyt szybko z zabawki. Tym bardziej, że regulowane siodełko można bez problemu dopasować także do wzrostu dziecka. Pojazd ten jest niezwykle wytrzymały, ponieważ jest wykonany z twardego i solidnego, metalowego tworzywa. Dodatkowo posiada on duże, gumowe kółka, które umożliwiają dziecku bezproblemowe pokonywanie przeszkód na drogach takich jak wysokie krawężniki czy duże dziury w chodnikach. Zdecydowałam się od razu zakupić tę zabawkę, ponieważ była ona akurat dostępna w promocji i została już ostatnia sztuka wybranego przeze mnie modelu. Jak się już wkrótce przekonałam, to był naprawdę bardzo dobry wybór. Od razu przy kasie poprosiłam o zapakowanie tego quada na prezent. 

Kilka dni później wręczyłam zabawkę chrześniakowi. Bardzo ucieszył się on z otrzymanego ode mnie prezentu. Od razu załadował zabawkę i zaczął się nią bawić. Quad okazała się bardzo prosty w obsłudze, dlatego chrześniak szybko załapał odpowiedni i przede wszystkim bezpieczny mechanizm jazdy. Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się kupić taką solidną i atrakcyjną dla dziecka zabawkę, którą będzie mógł się długo bawić i spędzać przy tym czas na świeżym powietrzu.