You are currently viewing Zakładanie liter świetlnych w Częstochowie

Zakładanie liter świetlnych w Częstochowie

Kiedy usłyszałam, że w okolicy zwolnił się lokal, który do tej pory pełnił rolę cukierni, to pomyślałam, że to moment na zrealizowanie swojego pomysłu. Chciałam otworzyć bar oferujący dania typu fast-food. Chodziło mi między innymi o hamburgery, kebab, zapiekanki, i tak dalej. Jednak chciałam robić jedzenie profesjonalnie z dobrych składników na oczach klientów, aby smaczne połączyć z jak najzdrowszym jedzeniem.

Świetlne litery na ścianę – Częstochowa

litery świetlne częstochowaKiedy zaklepałam lokal, to rodzice i mój mąż zaczęli pomagać mi w dostosowywaniu miejsca pod moją działalność. A było naprawdę sporo pracy. Poza czysto remontowymi sprawami i przygotowaniem wszystkich aspektów kuchennych i wprowadzeniem samych urządzeń, które były mi potrzebne, musiałam też wybrać meble, to znaczy stoliki i krzesła. Zamówienia sobie dosyć szybko ogarnęłam, jednak chciałam jeszcze zadbać jakoś o wystrój. Pomyślałam, że menu mogłoby być zapisywane na tablicy na ścianie. Jednak zwróciłam uwagę, że ludzie nie od razu mogliby się orientować, że tam trzeba się patrzeć. Stwierdziłam więc, że przydadzą mi się litery świetlne Częstochowa, czyli moje miasto, było miejscem działania jednej firmy jaką znałam, która mogła mi zapewnić dostęp do takich liter. Podkreślenie w ten sposób napisu menu wyglądałoby nie tylko efektownie, ale byłoby też na pewno bardzo efektywne, czyli skuteczne z perspektywy klientów.

Zabrałam się więc natychmiast za zamówienie takich liter. Mąż i mój tata zajęli się ich montowaniem na ścianie w odpowiednich, wybranych przeze mnie miejscach. Kiedy one były już zawieszone, a menu rozpisane tak jak tego chciałam, to wszystko to wyglądało pięknie i nadawało takiego fajnego nastroju całemu miejscu, że już nie mogłam się doczekać przychodzących ludzi.