You are currently viewing Najlepsze kalosze dla dzieci

Najlepsze kalosze dla dzieci

Odpowiednie obuwie na deszczowy dzień to obowiązkowy element w szafie każdego dziecka. Oczywiście kalosze możemy zakupić w każdym sklepie obuwniczym na dziale dziecięcym lub w sklepach z artykułami dla dzieci. W Polsce mamy kilka firm, które tworzą piękne obuwie. Jedną z nich jest firma Kalosze poproszę. Szczyci się ona najlepszymi materiałami i nienaganną opinią rodziców.

Kalosze z dobrych materiałów

poprosze kaloszeKaloszki dziecięce z poprosze kalosze występują od rozmiaru 19 do 35. Tej firmy kalosze wyróżniają się prostotą, jednobarwną fakturą oraz świetną jakością. Cały etap produkcyjny odbywa się w Polsce. Wnętrze kaloszy jest wypełnione białą skarpetką, która jest zakładana już w procesie produkcyjnym. Skarpetka jest w 100% bawełniana. Na zewnątrz mamy piękne kolory wraz z widoczną naklejką zgrzewaną dzięki czemu jest absolutnie niezniszczalna. Kalosze wykonane z tworzywa certyfikowanego – bezftalanowego PCV. Są zatem bezpieczne dla dzieci. Firma cechuje się starannością w tworzeniu kaloszy. Każda para pakowana jest do worko-plecaka. Bardzo dużym plusem kaloszy tej firmy jest fakt, że pasują one nawet dla dzieci z wysokim podbiciem oraz szeroką stopą. Dla dziewczynek najczęściej kupowane są kalosze w kolorze jasnego różu oraz mięty. Chłopcom natomiast kupują rodzice kalosze zielone lub niebieskie.

Firma kalosze poprosze działa od kilku lat na polskim rynku. Dzięki swojej stronie internetowej pokazuje klientom szeroki asortyment i to nie tylko kaloszy ale również klapek. Cena za kalosze nie jest wygórowana jak za taką wysoką jakość. Jedna para kosztuje zaledwie 69 złotych. Do tego w zakładce 2 gatunek możemy kupić kalosze lekko przybrudzone lub z małym defektem, który absolutnie nie wypływa na jakość i komfort noszenia kaloszy przez dziecko.