Domy budowane u producenta

Jakiś czas temu postanowiliśmy kupić z mężem działkę w górach. Co prawda na co dzień mieszkamy w domu jednorodzinnym na obrzeżach dużego miasta, ale góry są naszym ukochanym miejscem, do którego i tak co najmniej raz w roku jeździmy. Uznaliśmy więc, że taka działka z domkiem letniskowym będzie ciekawą inwestycją nie tylko na nasze przyjazdy, ale też na wynajem. Musieliśmy tylko znaleźć jakieś optymalne rozwiązanie na domek. Na szczęście ktoś polecił nam coś takiego, jak domki mobilne.

Gotowy domek na działkę w górach

mobilne domy letniskoweDziałka letniskowa w górach była od jakiegoś czasu moim wielkim marzeniem. Razem z mężem kochamy chodzić po górach, szczególnie po naszych polskich Tatrach, dlatego zależało nam na znalezieniu ziemi gdzieś w tamtych okolicach. I udało się. Całkiem niedawno kupiliśmy pięknie położoną działkę z widokiem na góry. Pozostało nam tylko wybudować na niej domek letniskowy. Okazało się, że w takich miejscach idealnie sprawdzają się komfortowe mobilne domy letniskowe, wykonywane na zamówienie. Domy te mogą być wykonane według indywidualnego lub gotowego projektu. Większość producentów posiada też gotowe domy, które po obejrzeniu można kupić od ręki. Początkowo chcieliśmy kupić nieduży domek na lato, ale przyszło nam do głowy, że moglibyśmy taki domek wykorzystać również jesienią lub zimą. Dlatego szukaliśmy wśród ofert domków całorocznych i udało nam się znaleźć duży domek drewniany, ocieplony wełną mineralna i posiadający ogrzewanie. Domki mobilne mają wiele zalet. Czas oczekiwania na zamówiony domek nie jest zbyt długi, a z racji tego, że taki domek w całości wykonywany jest u producenta, nie wymaga kompania fundamentów, nie musimy przejmować się bałaganem pozostawionym na działce. Domki letniskowe mogą mieć różne kolory i rodzaj fasady. Możemy wybierać pośród bardzo prostych modeli, aż po takie dekoracyjne.

Gotowy domek w postaci domku mobilnego znajdzie się na naszej działce, którą kupiliśmy z mężem w górach. Takie domki mają różne rozmiary, a największym plusem jest to, że wykonywane są na terenie zakładu produkcyjnego i transportowane w całości do docelowego miejsca. Wbrew pozorom takie domki są bardzo wytrzymałe. Możemy zdecydować się na domek całoroczny, który pozwoli nam na korzystanie z niego zimą.

Dodaj komentarz