You are currently viewing Poszukiwania dekoracji ślubnych

Poszukiwania dekoracji ślubnych

Długo zastanawialiśmy się z narzeczonym, jak zminimalizować koszt naszego ślubu i wesela. Doszliśmy do wniosku, że zamiast wynajmować salę w domu weselnym, wynajmiemy po prostu pustą salę restauracyjną i samodzielnie zajmiemy się gotowaniem oraz dekoracjami sali. Moja mama zatrudniła bardzo dobrą kucharkę, a ja musiałam zająć się dekoracją sali. Wiedziałam, że najlepiej będzie jak samodzielnie znajdę odpowiednie dekoracje na stoły i krzesła.

Kupno kolorowych dekoracji ślubnych

kolorowe dekoracje ślubne w białymstokuPotrzebne mi były kolorowe dekoracje ślubne w Białymstoku. Na szczęście bez problemu znalazłam sklep, który oferował takie dekoracje. Marzyło mi się, aby stoły zostały udekorowane kolorowymi girlandami kwiatów i florystycznymi sznurami pereł i diamencików. Sklep do którego się udałam, poleciła mi moja koleżanka. Zapewniła mnie ona, że można tam dostać bardzo dużą gamę kolorowych dekoracji ślubnych, które z pewnością trafią w mój gust. Są one dostępne w bardzo niskich, przystępnych cenach, więc nie muszę obawiać się o mój skromny budżet na ten cel. Postanowiłam skorzystać z jej dobrej rady i udałam się do tego sklepu jeszcze tego samego dnia. Okazało się, że moja koleżanka miała stuprocentową rację. Bez problemu dostałam tam potrzebne mi dekoracje. Znalazłam dekoracje ze sztucznych kwiatów, wszelkie dekoracje florystyczne na stoły oraz wstążki i girlandy do przymocowania na krzesła, okna i drzwi sali weselnej. Wszystkie były dostępne w niskich, przystępnych cenach. Mogłam więc sobie pozwolić na kupno nie tylko dekoracji na sale weselne, ale także do udekorowania mieszkania i kościoła. Znalazłam dekoracje w wielu ciekawych wariantach kolorystycznych. Dopierałam do siebie różnokolorowe dekoracje, tak aby na stole tworzyły one ciekawą mozaikę. Już wkrótce przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Poustawiałam wszystko na stołach, tak aby pięknie wyglądało i nie przeszkadzało gościom.

Całość wyglądała naprawdę oryginalnie i unikalnie. Cieszę się, że udało mi się znaleźć takie różnorodne dekoracje ślubne. Niektóre z nich, idealnie oddawały ślubny charakter. Na przykład kwiaty, które położyłam na stole miały przewiązane na gałązkach wstążeczki z wisiorkami w kształcie serduszek i obrączek ślubnych. Byłam bardzo zadowolona, szczególnie z ich niskiej ceny.