You are currently viewing Pompy od międzynarodowego lidera

Pompy od międzynarodowego lidera

Od kilkunastu lat prowadzę jedno z największych przedsiębiorstw farmaceutycznych w Polsce. Mój sukces w dużej mierze zależał od tego, których dostawców sprzętu wybiorę, jako moich partnerów. Niezawodny sprzęt jest bowiem podstawą każdej linii produkcyjnej.

Pompy o uniwersalnym zastosowaniu

pompa verderJednym z dostawców, którzy współpracują ze mną od samych początków istnienia mojej firmy jest Grupa Verder. Pompy tej marki są jednymi z najbardziej zaawansowanych technologicznie w Europie. Firma ta dostarcza pompy do wielu firm, mających swoje siedziby w krajach europejskich i Polska jest jednym z nich. W moim przedsiębiorstwie najlepiej sprawdziła się pompa verder membranowa, która służy do transportu mediów o różnym poziomie gęstości. Jest to jedna z pomp o najbardziej uniwersalnym zastosowaniu, można za jej pośrednictwem transportować nawet mieszaniny niejednorodne, czyli takie, w których znajdują się ciała stałe. Znajdująca się w pompie membrana tworzy tymczasową komorę, do której najpierw jest zasysane pompowane medium, a następnie z niego wypychane. Zasada jej działania jest zatem bardzo prosta. Firma Verder działa na międzynarodowym rynku od 1959 roku, dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu, stworzyła pompy, które mogą pracować w wielu gałęziach przemysłu. Z pomp tej marki korzystają firmy farmaceutyczne, takie jak moja, firmy kosmetyczne, firmy działające w przemyśle spożywczym oraz inne. Verder ma w swojej ofercie także pompy do użytku w przydomowych sieciach kanalizacyjnych i wodociągowych, oraz w instalacjach filtrujących wodę deszczową.

Produkty marki Verder zawdzięczają swoją innowacyjność i niezawodność również temu, że firma ta, posiada własne laboratorium, w którym testowane są nowe modele pomp. Znacznie przyspiesza to proces produkcji i usprawnia wdrażanie nowych technologii.