You are currently viewing Jak sylwester to tylko w Zakopanem

Jak sylwester to tylko w Zakopanem

Koniec lata i początek jesieni to najlepszy czas na to, żeby pomyśleć o tym gdzie spędzimy kolejnego sylwestra. Wszak jeśli chodzi o najpopularniejsze miejsca do sylwestrowej zabawy o zarezerwowaniu noclegów trzeba pomyśleć najpóźniej z początkiem jesieni. Tak jest między innymi w Zakopanem do którego każdego roku zjeżdżają dziesiątki tysięcy spragnionych zabawy osób. Oglądając telewizyjne relacje z sylwestrowej zabawy w tym mieście można mieć wrażenie, że z roku na rok jest tam coraz więcej gości.

Największą popularnością cieszą się noclegi w drewnianych domkach

komfortowe domy z bali drewnianych w zakopanemI prawdę powiedziawszy to właśnie w Zakopanem jest najlepszy klimat do tego, żeby wspólnie świętować nadejście kolejnego nowego roku. Na Krupówkach ma miejsce jedna wielka impreza, a wszystkie lokale i restauracje są po prostu oblężone. Dodatkowo jeszcze tysiące turystów świętują w miejscach, w których mają wykupione noclegi. Imprezy sylwestrowe odbywają się w hotelach, pensjonatach czy nawet na prywatnych kwaterach. Największą popularnością cieszą się możliwe do wynajęcia komfortowe domy z bali drewnianych w Zakopanem, które pozajmowane są przez grupy złożone z rodzin czy przyjaciół i znajomych. Drewniane domki zrobione z grubych bali to oczywiście taki symbol Zakopanego, więc każdy chce powitań nowy rok właśnie w takim domku. I stąd też każdego roku w grudniu nie da się już praktycznie znaleźć ani jednego domku, który można by jeszcze wynająć. Warto się pośpieszyć z rezerwacją i pomyśleć o tym najpóźniej w październiku. Jeśli nie Zakopane to można jeszcze zarezerwować domki w położonych w pobliżu miejscowościach turystycznych. Trzeba tylko pamiętać, że jeśli planuje się zabawę na Krupówkach to trzeba się tam wybrać z odpowiednim wyprzedzeniem. Turystów witających Nowy Rok w Zakopanem przybywa bowiem z roku na rok.

Nowy Rok można przywitać wszędzie, ale największe tłumy zjeżdżają właśnie do Zakopanego. Klimat w tym górskim kurorcie jest tak wyjątkowy, że nie da się tego porównać do żadnego innego miejsca w Polsce. To najlepsze miejsce na sylwestrową zabawę i tą opinię podzielają chyba wszyscy. Z rezerwacją noclegów trzeba się śpieszyć, bo z dnia na dzień będzie ich coraz mniej. Najpopularniejsze domki z bali są po prostu rozchwytywane przez turystów.